Політв'язень Кольченко написав листа українцям: Боротьба триває

Незаконно ув'язнений у Росії українець Олександр Кольченко, дізнавшись про акцію підтримки його та Олега Сенцова, написав лист її учасникам
Depo.Життя
25 серпня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила член громадської спостережної комісії Російської Федерації Челябінської області Тетяна Щур, передає depo.ua з посиланням на 112.ua.

Текст листа такий: "Привіт! Дуже дякую за підтримку. Хоч не все так, як хотілось, але, як говорять російською: "Скрипим - доедем". Незважаючи на обставини, на ті, що заморожують кореспонденцію, я не припиняю боротьби. Для початку хотів би попросити вибачення в усіх тих, хто мені написав, і кому я досі не відповів. Перебуваю в інформаційному вакуумі. Всім дякую, боротьба триває. 25 серпня 2016 року".

Нагадаємо, Олександр Кольченко вже чотири доби знаходиться у штрафному ізоляторі, до нього досі не пускають консула.

Сьогодні, 25 серпня, о 19.00 на Поштовій площі в Києві активісіти планують провести акцію на підтримку українських політв'язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

Нагадаємо, Росія продовжує утримувати понад сорок українських політв'язнів. Серед них: заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров, журналіст Станіслав Клих, лідер Української національної асамблеї Микола Карпюк, режисер Олег Сенцов, громадський діяч Олександр Кольченко та інші.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя