Політв'язень Кольченко написав листа українцям: Боротьба триває

Незаконно ув'язнений у Росії українець Олександр Кольченко, дізнавшись про акцію підтримки його та Олега Сенцова, написав лист її учасникам

Про це повідомила член громадської спостережної комісії Російської Федерації Челябінської області Тетяна Щур, передає depo.ua з посиланням на 112.ua.

Текст листа такий: "Привіт! Дуже дякую за підтримку. Хоч не все так, як хотілось, але, як говорять російською: "Скрипим - доедем". Незважаючи на обставини, на ті, що заморожують кореспонденцію, я не припиняю боротьби. Для початку хотів би попросити вибачення в усіх тих, хто мені написав, і кому я досі не відповів. Перебуваю в інформаційному вакуумі. Всім дякую, боротьба триває. 25 серпня 2016 року".

Нагадаємо, Олександр Кольченко вже чотири доби знаходиться у штрафному ізоляторі, до нього досі не пускають консула.

Сьогодні, 25 серпня, о 19.00 на Поштовій площі в Києві активісіти планують провести акцію на підтримку українських політв'язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

Нагадаємо, Росія продовжує утримувати понад сорок українських політв'язнів. Серед них: заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров, журналіст Станіслав Клих, лідер Української національної асамблеї Микола Карпюк, режисер Олег Сенцов, громадський діяч Олександр Кольченко та інші.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя