Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко

Знайди в переліку свій знак зодіаку і дізнайся, хто твій двійник у Верховній Раді, Кабміні та владі
Depo.Життя
19 червня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua
Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко
Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко

Чи порівнювали ви колись себе або оточуючих із відомими українськими політиками? Може в вас є щось від Порошенка, чи Юлі, чи Арсенія Яценюка чи інших персонажей з Ради та Кабміну? Пропонуємо вам знайти свого двійника серед українських можновладців.

Журналісти depo.ua, спираючись на базові характеристики знаків зодіаку та поведінку українських політиків (не враховуючи, ким вони є по гороскопу насправді), склали жартівливий політичний гороскоп. Знайдіть свій знак зодіаку та прочитайте, хто ви за політичним гороскопом. 

Дізнайтеся про свою "темну сторону".

ОВЕН - ОЛЕГ ЛЯШКО

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 1

Якщо ви за гороскопом Ляшко, значить ви - великий борець за справедливість. Як тільки Ляшки дізнаються, що десь є несправедливість – одразу починають за неї боротися, і неважливо, кого захищати: шахтарів, корів, однокашників чи жінок за сорок, якім не потрібен безвіз.

Якщо несправедливість одразу не піддається – впираються лобом і пруть напролом, бо лоб у них надзвичайно міцний. Якщо не мають рогів – хапаються за вила. Коротше кажучи, в Ляшків постійно мають бути якісь вила і якась скотиняка.

При цьому багато і довго працювати не люблять, Ляшки часто розпочинають нову справу і віддають її якомусь більш терплячому Мосійчуку чи Лозовому - на доробку.

Мають кілька скелетів у шухляді, з якої цими скелетами періодично тхне, та й дверцята в шафі прозорі, що все видно, але фіг Ляшку що домовиш.

ТІЛЕЦЬ – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 2

В звичайному житті Гройсмани – товариські і веселі "няшки", які всім подобаються. Але то тільки на перший погляд, бо впертіше за цю істоту тільки Карпати. І швидше Карпати посунуться, ніж Гройсман офіційно визнає, що був не правий.

Впевнені, що в їхньому житті дві основні мети – захищати близьких і робити світ краще. Коли ці дві мети поєднуються, взагалі чудово, а як ні – так це проблеми близьких і світу. Бо людина-Гройсман знає як краще і те, що з ним врешті всі погодяться – питання часу. Бо Гройсман, Бетмен, Спайдермен – це персони одного порядку.

Мають доволі консервативні погляди на життя, але знаючи, що це не модно, старанно їх приховують. Здатні жертвувати собою заради інших чи великої ідеї, проте як тільки бачать, що їхні жертви сприймають як належне, перетворюються з милого "теляти" с добрими очима на пораненого бика з кориди.

БЛИЗНЮКИ – ВОЛОДИМИР ЛИТВИН

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 3

Постійно дотримуватися одних і тих поглядів, займатися рутинними справами - це мука для Литвиних. Вони схожі на метеликів, що порхають з офісу в офіс, з роботи на роботу, з партії в партію. При цьому Литвини впевнені, що не роблять нічого поганого, просто такі вони вже є. Не мучте їх, не тримайте, бо інакше дві натури зсередини Литвиних почнуть битися між собою, а немає нічого небезпечнішого ніж людина із шизофренією, яка вміє чудово брехати.

Брешуть Литвини неперевершено. Від "а чому ви впевнені, що це я" до "ви все одно нічого не доведете". Якщо треба щось вигадати (сплагіатити, поцупити, вбити) – звертайтеся до них.

Подвійна натура не дає Литвинам спокою і від обставин залежить, перетворяться вони на дволикого Януса чи дволикого самі знаєте кого..,

Єдине, кому завжди вірні Литвини– родичі. Якщо вони знаходять десь тепленьку місцину, прагнуть підтягнути до себе всіх рідних.

РАК – ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 4

Закликати до справедливості, знищення тарифів, суцільної любові - от що Тимошенки вміють краще за усе. Якщо Ляшки заради справедливості верещать і б'ються, то Тимошенки хитрі. Тимошенко зіштовхне антагоністів лобами, і поки всі будуть битися, це чудовисько буде стояти в шовках та мереживі і вказуючи пальчиком на юрбу повторювати, що тільки він працює, поки всі інші займаються якоюсь чухнею.

При цьому Тимошенки впевнені, що заявити про ідеї цілком достатньо і втілювати їх – не його справа. Тимошенко не тактик, це стратег. Але якщо за щось береться, то починає "прасувати" тему з маніакальною наполегливістю. Здатні втілювати в життя довгострокові, (років так на три) проекти, причаїтися і накопичувати сили для фінальної битви. Це вимогливі до друзів люди і страшенні вороги, які ніколи нікому не пробачають образ.

Стихія Тимошенків – все, що стосується почуттів і краси. В цьому вони ладні дійти до абсурду – виносити на люди обговорення свої почуттів, із слізьми в голосі розповідати, як їх зрадили, взути лабутени на інвалідному візку. Тимошенко дуже важливо подобатися оточуючим і вони здатні зробити усе, щоб цього досягти.

ЛЕВ – ПЕТРО ПОРОШЕНКО

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 5

Пан всюди і в усьому. Живе із девізом "зараз я вам всім доведу, який я класний". Якщо хтось одразу не вірить, Порошенки прикладають всіх зусиль, щоб це довести, але образу можуть заховати назавжди. Бо як можна не бачити очевидних речей?

Прикидаються, що нормально сприймають, коли їх критикують, але запам'ятовують кожного "розумника", щоб згодом красиво штовхнути у калюжу. Людей, які пробачають їм маленькі недоліки, Порошенки надзвичайно цінують та підтримують.

Через це часто збирають біля себе армію підлабузників, розуміють, ті за похвалою приховують чорні вчинки, але нічого не можуть із собою зробити – як же можна ображатися на тих, хто так чудово розбирається в людях?!

ДІВА – АНДРІЙ ПАРУБІЙ

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 6

Парубії на відміну від Тимошенків як раз стратеги, а не тактики. Якщо знайдуть свого стратега, буде вірити в його ідею і підуть з ним до кінця. Але якщо побачать, що ті ними користуються в брудних цілях – завалять і бровою не поведуть.

Якщо Парубії щось очолюють, це чудові провідники, ватажки повстанців, тощо. Холодний розум, абсолютна безжалісність до ворога, педантичність і прагнення до порядку. Прострелить голову, обережно покладе труп у пакет і витре зі стіни мізки.

Якщо Парубіям надати ділянку відповідальності, всіх дістануть своїми правилами. У питаннях дотримання закону, правил та розпорядків – маніяки. Своєю методичністю здатні навіть здорову людину довести до припадків епілепсії. Поряд будуть плюватися і битися, а вони у той час звірятимуться за годинником, щоб зрозуміти скільки часу може на це виділити у графіку.

Контрол фріки. Мають знати, чим займаються їхні родичі, друзі та підлеглі. При цьому Парубії чудово почуваються на самоті: на трибуні в Парламенті чи вдома.

ТЕРЕЗИ – АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 7

Пам'ятаєте кролика з радянського мультика про Вінні Пуха? От він також за Яценюк за гороскопом. Хороші манери це візитівка Яценюків – охаяні, вишукані, вони в усьому схожі на відмінників і справді колись вчилися на відмінно.

Але це не значить, що їх можна безкарно хапати за я..ця - в кожних Яценюках є темна сторона. якщо вона вже вирвалася – ховайтеся, пухнастий кролик буде бити лапами та кусатися. Кусається, до речі, дуже боляче, бо завжди пильно спостерігає зі своєї схованки за іншими і знає їх слабкі сторони.

Пити Яценюки чи не вміють взагалі чи пиячать як Луценки. В обох випадках на підпитку поводяться як Ляшки, а потім стидаються.

СКОРПІОН – ЮРІЙ ЛУЦЕНКО

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 8

Бути Луценком це – важка робота на кожен день. Джеймс Бонд із харизмою Доктора Зло. Для одних виглядає страшним ворогом, для інших – ліпшим друзякою, але ані ті ані інші не знають, ким він насправді є. Тримати людей в постійній напрузі і самому жити в павутинні власних інтриг, викликів та підозр це стихія Луценків.

При цьому люблять виглядати своїми хлопцями. Можуть посміятися зі своїх недоліків, бравувати проблемами, дружити із підлеглими. Не виносять самотності, навіть в одиночній камері знайдуть собі друга. Хоча б щура. І цей щур, курва, через рік заговорить людською мовою, тому що нема знаку зодіаку більш наполегливого і працездатного ніж Луценки.

СТРІЛЕЦЬ – НАДІЯ САВЧЕНКО

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 9

Головне для Савченків - щоб не було нудно жити. Вони обожнюють вирішувати проблеми і якщо їх нема, Савченки самі їх створять. Займатися балетом, маючи комплекцію ведмедя, дертися в гори, боячись висоти, піти працювати в жіночій колектив, будучі жінкою – оце про Савченків.

При цій купі проблем Савченки – оптимісти. Роздасть кому хочеш копняків і підстрочників, щоб не псували йому оптимізму. Коли підлеглі бачать своїх керівників-Савченків, вони одразу поправляють одяг, втягують живіт і починають посміхатися, бо потім це важче буде зробити із дулом в вусі.

Савченки живуть за принципом " є дві точки зору, моя і якась ідіотська", і "зараз я вам розповім, хто ви насправді є", повністю відірвані від реальності, але часто дуже везучі. Знаючи цю особливість, друзі прагнуть триматися поряд і допомагати Савченкам у дрібних побутових речах.

Створити за один день чотири скандальні ситуації, але забути взутися - це саме про них. От тут і виникає небезпека, що біля прямих, чесниз, але не взутих Савченків з'являться Тимошенки із своїми лабутенами.

КОЗЕРІГ – ГЕНАДІЙ МОСКАЛЬ

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 10

Деякі укропи кажуть, що Москалем добру людину не назвуть, але це не зовсім так. Москалям за гороскопом притаманні працелюбність, сміливість відмінне почуття гумору. З останнім краще не загравати, якщо ви також не Москаль, бо інакше обтікатимете в позі Тимошенко на виду у веселого натовпу. Звинувачувати Москалів у брехні небезпечно з цього ж приводу. Мало того, що нічого не доведете, так ще й він доведе, що злочинець насправді ви.

Москалі обожнюють робити гучні заяви, але не договорювати, спостерігаючи, як усі метушаться із думками "Що ж він має на увазі?!". Чудово відчувають себе в ролі містифікаторів.

Можуть здатися легковажними балагурами, але всередині це часто меланхоліки і навіть песимісти. Люблять домінувати над родичами та підлеглими, якщо це не виходить прямо, вдаються до хитрощів. Дуже люблять, коли їх вважають незамінними працівниками, і інколи такими і є.

ВОДОЛІЙ – МИХАЙЛО СААКАШВІЛІ

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 11

Саакашвілі часто виглядають трохи як не з цього світу, але в їхньому розумі йдуть надзвичайно складні процеси. І в той час як ви бачите, що вони нерішуче жують краватку, Саакашвілі розробляють жорстокий і оригінальний план.

При цьому навіть якщо їхній план не вдався, Саакашвілі можуть роздавати поради всім іншим, і, що дивно, на інших ці поради працюватимуть.

Оточуючі цінують Саакашвілей за харизму, сміливість та рішучість. Вони не бояться, що називається, різати по живому, готові багато чим пожертвувати заради своєї мети. З Саакашвілей у сприятливих умовах виростають вільнодумці і ексцентрики. Навіть опинившись в іншій країні в іншому оточенні не змінюють свої звичок і залишаються вірними собі. В Саакашвілі за гороскопом надзвичайно сильна інтуїція.

Але не люблять, коли з ними багато сперечаються, ставлять під сумнів їхню компетенцію і усіх цих "бе-бе-бе".

РИБИ – МУСТАФА ДЖЕМІЛЕВ

Політичний гороскоп: дізнайся хто ти - Порошенко, Тимошенко чи Ляшко - фото 12

Джемілеви – холерики в шкурі меланхоліків. В них легка вдача із тонким присмаком меланхолії, але не надто вірте цим вологим очам - за видимою безпорадністю криється темперамент вождя, ватажка чи навіть диктатора.

Мають партизанський характер і вміють надовго залягати на дно. Взагалі то пацифісти, неагресивний спротив це їхня метода, але коли попереду виявляється вільний танк без екіпажу здатні заскочити в нього і повести колону у бій.

Джемілевих майже неможливо примусити робити те, що вони не хочуть, в них загострене почуття справедливості і власної гідності. Не надто прагнуть матеріальних благ, бо не люблять від когось залежати.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя