Playboy продає свою резиденцію у Лос-Анджелесі разом із Х'ю Хефнером

Компанія-власник еротичного журналу Playboy виставила на продаж будинок свого засновника Х'ю Хефнера, що став багато в чому символом видання
Depo.Життя
12 січня 2016 08:36
ФОТО: depo.ua
Playboy продає свою резиденцію у Лос-Анджелесі разом із Х
Playboy продає свою резиденцію у Лос-Анджелесі разом із Х'ю Хефнером

Компанія просить за особняк на заході Лос-Анджелеса $200 млн, передає depo.ua з посиланням на ВВС.

При цьому покупець зобов'язаний дозволити 89-річному Хефнеру жити там і далі. Формальний термін дії такого дозволу повинен бути встановлений на 45 років.

Керівництво компанії пояснило, що особняк вже став для Хефнера не тільки постійною резиденцією і робочим місцем, але і джерелом натхнення. Тому засновника Playboy вирішили не розлучати з будинком навіть у разі його продажу.

Маєток має 29 кімнат. Крім того, він обладнаний винним погребом і повноцінним домашнім кінотеатром. Площа присадибної ділянки становить близько двох гектарів, там є басейн і міні-зоопарк.

При цьому експерти в області нерухомості вважають ціну на особняк завищеною, відзначаючи, що для його виведення на один рівень з сучасною елітною нерухомістю в Беверлі-Хіллз потрібні додаткові капіталовкладення.

Хефнер придбав особняк в 1971 році, заплативши за нього мільйон доларів. Згодом він став новим офіційним особняком Playboy.

В особняку Хефнера регулярно проводилися вечірки за участю фотомоделей. У будівлі і на прилеглому до нього ділянці зняті кілька кліпів і сцени деяких голлівудських фільмів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя