"Південний коридор" із Китаю в Угорщину: Через Україну запустили новий контейнерний потяг

Новий контейнерний потяг, який буде доставляти вантажі з Китаю в Угорщину, прямуючи транзитом через територію України, здійснив перший тестовий рейс за маршрутом Шеньсі (КНР) – Еперешке (Угорщина)

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на ЦТС.

Зазначається, що у складі потяга перевезли 41 сорокафутовий контейнер із товарами народного споживання.

Поїзд відправився із Шеньсі 27 березня, а на станцію призначення в Угорщину прибув 7 квітня.

Логістичні оператори, що організували рух поїзда, заявляють про нього як про відкриття транзитного "південного коридору" з Китаю в Угорщину із можливістю доставки вантажу в Австрію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину та інші країни південної Європи.

Так, новий маршрут проходить через прикордонні переходи Алашанькоу (Китай) – Достик (Казахстан), Суземка (Росія) – Зернове (Україна), Батьово (Україна) – Еперешке (Угорщина).

Друга відправка поїзда запланована на 12 квітня, а з травня 2019 року планується вивести сервіс на регулярну щотижневу основу.

Нагадаємо, 6 березня через Україну почав курсувати новий міжнародний контейнерний поїзд із Білорусі в Румунію.

Через місяць, 4 квітня, “Укрзалізниця” запустила новий контейнерний поїзд до Польщі. Останній курсує за маршрутом Нижньодніпровськ-Вузол – Славкув.

Довідка: Передумовою для запуску нового маршруту стала завантаженість основного прикордонного переходу Брест-Малашевич через великий обсяг вантажопотоку з боку Білорусі та Калінінграда, а також періодичних ремонтних робіт на прикордонному переході.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна