Пікет під арабським центром: одесити збунтувалися проти Аднана Кивана

За ініціативи Союзу Анархістів України в Одесі під стінами арабського центру пройшов пікет проти свавілля одного із забудовників міста Аднана Кивана, власника компанії "Кадорр Груп"
Depo.Життя
30 червня 2016 21:31
ФОТО: depo.ua

Учасники мітингу прийняли звернення до арабської громади і попросили вплинути на свого представника, передають "Українські новини".

Пікет під арабським центром: одесити збунтувалися проти Аднана Кивана - фото 1

"Нам здається, що цей пан поводиться як завойовник в чужій країні. Якось треба звернути увагу громади, щоб вона вплинула на нього. Якщо ми хочемо міжнаціонального миру в нашій країні і в нашому місті, громада повинна вплинути на своїх представників, щоб вони з повагою ставилися до інших одеситів, і наше місто росло в гармонії на тих прикладах, які були всю 200-річну історію, коли його будували Маразлі, Рішельє, Деволан, коли все робилося на благо одеситів, створювалася інфраструктура міста, а не загарбницьким шляхом громадилися коробки, аби вичавити гроші з нашої нещасної території. Варварську забудову міста "Кадорром" в соцмережах вже називають "сирійською окупацією", - пояснив лідер анархістів В'ячеслав Азаров.

Пікет під арабським центром: одесити збунтувалися проти Аднана Кивана - фото 2

Пікет під арабським центром: одесити збунтувалися проти Аднана Кивана - фото 3

Він нагадав про те, що ще в 2007-му році сирійський бізнесмен Аднан Ківан взяв на себе зобов'язання побудувати лікарню швидкої допомоги, отримавши від міста землю на території санаторію "Росія". Вартість цієї землі становить 250 мільйонів доларів, а вартість лікарні - 6 мільйонів. Крім того, як зазначив В'ячеслав Азаров, бізнесмен скоротив лікарняну площу в два рази - замість 12 тис. кв. м він побудував 6,1 тис. кв. м., а також відмовився оснащувати її обладнанням, що було передбачено інвестиційними зобов'язаннями.

Пікет під арабським центром: одесити збунтувалися проти Аднана Кивана - фото 4

Пікет під арабським центром: одесити збунтувалися проти Аднана Кивана - фото 5

Учасники мітингу тримали в руках плакати: "Їдьте забудовувати Ракка!", "Де лікарня в обмін на санаторій?", "Нас задушили ваші перлини!", "Навіщо Одесі обман кидан?", причому плакати були як надруковані, так і саморобні. На завершення одесити влаштували флешмоб - прорив крізь імпровізовані "перлини - як називає Аднан Ківан свої новобудови.

Пікет під арабським центром: одесити збунтувалися проти Аднана Кивана - фото 6

Пікет під арабським центром: одесити збунтувалися проти Аднана Кивана - фото 7

Прийняте звернення учасники акції мають намір поширити по провідним арабським ЗМІ.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя