Під Берліном біженців будуть селити у контейнери

Влада Берліна побудує "контейнерні села" для біженців
Depo.Життя
18 лютого 2016 08:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

Кількість біженців, які прибудуть в німецьку столицю майбутньої весни, значно зросте, припускають в адміністрації міста. Тому, незважаючи на запеклий опір влади окремих районів, берлінський Сенат прийняв рішення про покупку житлових вагончиків для розміщення мігрантів, запланувавши виділити на ці цілі близько 30 земельних ділянок і €78 млн.

У тимчасових "контейнерних селах", починаючи з червня, можна буде розмістити до 15 тис. чоловік, які будуть переселені з ангарів і спортивних залів. Перебування біженців в житлових вагончиках буде обмежено трьома роками. За розрахунками фінансового управління Берліна, вартість спального місця складе від €4,75 до € 5,70 в день і обійдеться адміністрації набагато дешевше, ніж оренда інших житлових площ, використання хостелів або облаштування належних столичній владі територій.

У кожному столичному районі планується створити, максимум, три таких "села", однак точний список місць, де будуть розміщені контейнери, поки не опублікований.

До цих пір Берлін надав біженцям понад 44 тис. спальних місць в 150 об'єктах, з яких 20 тис. - в місцях тимчасового розміщення та 12,7 тис. - в гуртожитках.

За офіційними даними, в минулому році в ФРН прибули близько 1,1 млн біженців. З їх розселенням виникають серйозні труднощі у всій країні - під притулки перебудовуються старі промислові будівлі, занедбані школи та інші приміщення. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя