Папа Франциск українською мовою благословив ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Ватикані на загальній аудієнції 20 квітня Папа Римський Франциск звернувся до присутніх паломників – ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції та переселенців з Чорнобильської зони
Depo.Життя
20 квітня 2016 18:25
ФОТО: depo.ua

Вони прибули з України й Білорусі в рамках міжнародної екуменічної конференції з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, передає depo.ua з посиланням на Експрес.ua.

"Підносячи молитви за жертви цієї катастрофи, висловлюємо вдячність рятівникам і визнання всім ініціативам, покликаним полегшити страждання і виправити завдану шкоду. Христос воскрес!" – сказав понтифік, промовивши великоднє вітання українською мовою.

Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС просили у Папи Франциска "апостольського благословення і молитов".

Наприкінці аудієнції паломники з України проказали латинню молитву "Отче наш". Потім понтифік поблагословив вервечки, іконки й інші речі духовного культу українців. Понтифік також нагадав присутнім, що наступної неділі у церквах Європи збиратимуть кошти для гуманітарних потреб населенню сходу України, яке страждає від наслідків збройного конфлікту.

"Конфлікту, багатьма забутого", – наголосив Папа Римський. Він наперед подякував тим, хто долучиться до його ініціативи в неділю 24 квітня.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя