Окупанти не відпускають кримського журналіста Семену на лікування (ДОКУМЕНТ)

Кримське управління ФСБ Росії відмовило в задоволенні клопотання захисту кримського журналіста Миколи Семени про виїзд на лікування до Києва
Depo.Життя
22 вересня 2016 10:16
ФОТО: depo.ua

Відповідне повідомлення опублікував на своїй сторінці у "Фейсбуці" адвокат Семени Андрій Сабінін, передає depo.ua з посиланням на "Крим.реалії".

"Клопотання від 23 серпня 2016 року, заявлене адвокатом Сабініним в інтересах обвинуваченого Семени про виїзд обвинуваченого на короткочасне лікування в ДУ "Інститут нейрохірургії ім. Акад. А.П. Ромоданова НАМН України" в Київ, розглянуто і в його задоволенні відмовлено, через наявність спеціалізованих установ для проходження лікування на території Республіки Крим", - йдеться в документі.

Окупанти не відпускають кримського журналіста Семену на лікування (ДОКУМЕНТ) - фото 1

"Намагалися тут з Миколою Семеною реалізувати право на отримання адекватної медичної допомоги, і спонсори були, але от не можна за межами, тільки на острові. Знаємо, плавали ми на острові, тиждень до ЛОРа почекай, та й навіщо ви сюди хворіти приїхали. Дивно, що в катівнях не запропонували полікуватися", - прокоментував відмову адвокат.

Нагадаємо, навесні в Криму пройшли масові обшуки, в тому числі, у незалежних журналістів. Зокрема, щодо автора "Радіо Свобода" Миколи Семени порушили кримінальну справу за підозрою в закликах до порушення територіальної цілісності Російської Федерації. Російське слідство заборонило йому залишати півострів.

23 серпня захист Миколи Семени закликала ФСБ випустити його з Криму на лікування.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя