Обвал українцями рейтингу ФІФА: У ПАРЄ кажуть про колосальне значення

Уся історія з обвалом рейтингу ФІФА насправді має колосальне значення поза межами флешмобу

Про це заявив віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв, передає Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Останніми роками Росія робила все можливе для розсварення і подрібнення патріотично налаштованих українців. Ми гриземося через внутрішні справи натхненно і самовіддано. Ніби назавжди. Я сам вже було відчув щось схоже на розпач, адже за таким вінегретом іде напад, розділених легше ламати. Але якщо чіпають важливе, все стає інакшим. Це свідчить про дорослішання", – вважає політик.

На його думку, "ті понад 150 тисяч, що згуртовано вбивали рейтинг продажної структури, будуть серйозною проблемою для РФ у разі чогось гіршого".

Нагадаємо, 7 липня збірна Хорватії здобула перемогу над російською збірною на ЧС-2018 в Росії. Колишні хорватські гравці ФК Динамо Домагой Віда (забив м'яч у ворота росіян) і Огнєн Вукоєвич присвятили перемогу над Росією на ЧС-2018 Україні та київському клубу. "Слава Україні! Це перемога за Динамо і за Україну! Хорватіє, вперед!", - сказали вони в своєму відеозверненні.

У відповідь ФІФА винесла винесла попередження захиснику збірної Хорватії Домагою Віді за неспортивну поведінку, а Вукоєвич був звільнений з поста скаута збірної Хорватії. Пізніше Дисциплінарний комітет ФІФА оштрафував Вукоєвича за гасло "Слава Україні!"на 15 тисяч доларів.

Українські фанати підтримали хорватських футболістів, обваливши рейтинг сторінки ФІФА у Facebook до 1,1 бала з 5 можливих.

Після цього на офіційній сторінці ФІФА в соцмережі Facebook зникла функція оцінювання.

Фото: niklife

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #рейтинг