Не купуй друга: Юний старичок Стьопа шукає сім'ю

Тим, хто мріє про котика, ми пропонуємо не купувати його, а взяти з притулку. Так ви не тільки отримаєте вірного друга абсолютно безкоштовно, а ще й зробите добру справу. Сьогодні – про кошеня Степанича з притулку "Сиріус" під Києвом

Не купуй друга: Юний старичок Стьопа шук…

Depo.ua продовжує акцію #некупуйдруга, в рамках якої ми розповідатимемо про собак і котів з притулків для безхатніх тварин з усієї України, які шукають нову сім'ю. Звернувшись за номером, вказаним в кінці статті, ви зможете отримати всю необхідну інформацію, приїхати і забрати тварину додому.

Малишу Степаничу тільки чотири місяці, а в його погляді вже увесь біль нещасного життя. За свій невеличкий вік Стьопа встиг зіткнутися зі зрадою власників, після того, як його викинули, жив на вулиці, хворів і голодував. Небайдужі люди підібрали його і віднесли до притулку, де маля потроху оговтується і звикає до ситості та тепла. Але досі дивиться на світ серйозними, суворими оченятками.

Якщо ви готові змінити життя Стьопи, щоб він знову став маленьким безтурботним розбишакою, і взяти його до себе, адреса притулку "Сиріус": Київська область, Вишгородський район, село Федорівка.

Дізнатися подробиці можна за телефоном - 098 38 797 84, Катерина, волонтер притулку.

Читайте також: Поради зоопсихолога для тих, хто вже взяв, чи тільки планує взяти тварину з притулку

Читайте також репортаж з притулку "Сиріус" Колись і вас так викинуть: 2,5 тисячі прикладів справжньої зради і репортаж з київського притулку "Другий шанс" - 105 тварин в трьох кімнатах: Репортаж з найдивнішого притулку для котів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook