Не купуй друга: Сніжок - міні-копія лютововка

Тим, хто мріє про собаку, ми пропонуємо не купувати його, а взяти з притулку. Так ви не тільки отримаєте вірного друга, а ще й зробите добру справу. Сьогодні – про Сніжка з притулку на Донеччині

Depo.ua продовжує акцію #некупуйдруга, в рамках якої ми розповідатимемо про собак і котів з притулків для безхатніх тварин з усієї України, котрі шукають нову сім'ю. Звернувшись за номером, вказаним в кінці статті, ви зможете отримати всю необхідну інформацію, приїхати і забрати тварину додому.

Сніжок - непосидючий, веселий і відважний собацюра, така собі міні-копія лютововка. Насправді, в нього багато приводів радіти життю, бо три місяці тому пес його ледь не позбувся.  Лежав на засніженій вулиці з перебитими в кількох місцях задніми лапами, побитий, чи збитий якимось водієм. Вже майже задубів.

Перехожі підібрали його і принесли до волонтерів, а ті - до ветеринара. Собаці зробили кілька операцій, більше місяця він заново вчився ходити, але судячи з того, як гоцає зараз - всі його негаразди в минулому.

Сніжку залишилося тільки знайти своїх людей, які заберуть його додому і дозволять себе любити всім серцем без залишку. Він би хотів, щоб вони були добрими, веселими і любили кидати м'ячик. А якщо матимуть дітей - то це взагалі було би супер, бо він мріє мати багато друзів.

Сніжку - 10 місяців, середьно-крупний, вакцинований і кастрований. Підходить для домашнього утримування, не на ланцюг і не у вольєр.

Якщо ви хочете з ним познайомитися і забрати її додому, уточнити підробиці можна за телефоном 0660976058 Дар'я

Читайте також: Поради зоопсихолога для тих, хто вже взяв, чи тільки планує взяти тварину з притулку

Репортаж з притулку "Сиріус" Колись і вас так викинуть: 2,5 тисячі прикладів справжньої зради

Репортаж з київського притулку "Другий шанс" - 105 тварин в трьох кімнатах: Репортаж з найдивнішого притулку для котів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна