Назад до страусів: Як соцмережі відреагували на "повернення" Януковича

У соціальних мережах активно обговорюється намір побіжного екс-президента України Віктора Януковича повернутися до Києва в якості глави держави
Depo.Життя
1 березня 2016 15:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Навіть колишній посол США в Україні Стівен Пайфер висміяв плани побіжного екс-президента України Віктора Януковича повернутися до Києва в якості глави держави.

"Янукович каже, що хоче повернутися в Україну в якості президента. Тепер до прикметників, що його описують, крім авторитарний, корумпований, треба додати ще й слово абсурдний", - написав американський дипломат в Twitter.

Ось як відреагував на подачу новини в російських ЗМІ блогер Ярослав Матюшин: "Адвокат Януковича: Віктор Федорович планує повернутися на Україну". Ну ти, морщерогий кізляк і повелитель пеньків, маєш вибір. Або ти повертаєшся "на" Україну - і тоді тебе відправлять до сина прямо відразу. Або "в" Україні - і тоді тебе врятує наша неперевершена пенітенціарна архітектура ". 

Нагадаємо, сьогодні адвокат колишнього президента Україні Віктора Януковича, який втік на Росію, заявив, що його підзахисний має намір повернутись в Україну.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя