Найкреативніші дизайнери світу показали у Дубаї свої роботи

Один із найпрестижніших дизайнерських ярмарків приймає відвідувачів у Дубаї. Майстри з усього світу вихваляються сміливими та неординарними експонатами
Depo.Життя
16 березня 2016 09:03
ФОТО: depo.ua

Стіл іспанських дизайнерів наповнений 1 мільйоном євро, всі купюри без упину горять. Однак усі вони фальшиві. Палає біопаливо. А сам стіл — не просто предмет меблів, а мистецтво із глибоким змістом, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт телеканалу "24".

"Ми хочемо, аби той хто дивиться на цей стіл, замислився, яке значення для нього мають гроші. Адже вони можуть виявитися просто шматками паперу. А найцінніші речі за їх допомогою не купиш", — розповів автор Клара Компо.

Ціна диво-столу із фальшивими грошима цілком реальна — 70 тисяч доларів. А за лампу у вигляді бомби від цих же іспанських дизайнерів доведеться викласти ще більше 100 тисяч доларів. Щоправда, їх віддадуть на благодійність, для підтримки миру.

Оригінальними творіннями вражають півсотні учасників із 30 країн. Дизайнери кажуть, що цього року в тренді вироби із дерева, кераміки, срібла та мармуру.

Усі, хто не готові витрачати тисячі доларів на предмети інтер'єру, охоче відвідують лекції, майстер-класи, кіносеанси, які запланували організатори.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя