На війні було краще: як 128 бригада облаштувалася на полігоні "Широкий лан"

128 ОГПБр, яку перевели з Яворівського полігону на полігон "Широкий лан", опинилися посеред голого поля, по коліно в снігах і дирявими наметами
Depo.Життя
21 січня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
На війні було краще: як 128 бригада облаштувалася на полігоні "Широкий лан"
На війні було краще: як 128 бригада облаштувалася на полігоні "Широкий лан"

Про це журналісту depo.ua повідомили бійці 128 бригади.

Нагадаємо, вчора бійці повідомляли, що застрягли по дорозі з Яворівського полігону на "Широкий лан" і четверту добу живуть у вагонах потягу в Новоодеському районі.

На війні було краще: як 128 бригада облаштувалася на полігоні "Широкий лан" - фото 1

Сьогодні, як повідомляє боєць 128 бригади на ім'я Тарас, підрозділ нарешті дістався полігону, але місце для розташування війського табору не облаштоване не дивлячись на те, що рота матеріального забезпечення і техслужба дісталися полігону раніше. 

На війні було краще: як 128 бригада облаштувалася на полігоні "Широкий лан" - фото 2

"Палатки нам видали диряві, все засипано снігом, польова кухня не розгорнута. Нам доведеться братися за лопати і все починати спочатку, вже третій раз за зиму (на початку листопада 128 бригаду, яка тільки підготувалася до зими та утеплила бліндажі, перекинули з сектору "А" на Яворівський полігон).Будемо спати на ліжаках у спальниках", - розповідає боєць. 

На війні було краще: як 128 бригада облаштувалася на полігоні "Широкий лан" - фото 3

За словами військових, "Широкий лан" вважається найгіршим з військових полігонів України, тому що віддалений від комунікацій і навіть перевірки сюди дістаються рідко. 

"Чесно кажучи, краще бути на війні. Там я знаю свою роботу, а тут то це, то інше зроби і потім знову "переїжджай, ти тут вже не живеш. Ми вже як інженерно-будівельна бригада", - лютує боєць 128 ОГПБр.

Як повідомляв depo.ua, 128 ОГПБр, яку переводять з Яворівського полігону на полігон "Широкий лан",