Бійці 128-ї бригади четверту добу живуть у вагонах на залізничній станції

128 ОГПБр, яку переводять з Яворівського полігону на полігон "Широкий лан", застрягли у дорозі і вже четверту добу живуть у вагонах потягу в Новоодеському районі
Depo.Життя
20 січня 2016 13:02
ФОТО: depo.ua

Про це журналісту depo.ua повідомили бійці 128 бригади.

"Нам наказали перебиратися з Яворівського полігону на "Широкий лан", ми виїхали і вже четверту добу ночуємо у вагонах потягу у Новоодеському районі. Тут невеликий населенний пункт, всього 17 хат, один магазин. Харчів в нас вже майже нема і в магазині вони також закінчуються. Не можемо нормально ані помитися, ані поголитися. Що коїться і коли ми поїдемо далі командування нам не пояснює, запевняє, що також не в курсі", - розповів боєць на ім'я Тарас.

Джерело depo.ua в офіцерському складі ОГПБр підтверджує цю інформацію. Нащо бригаду тримають у потязі невідомо, але за словами джерела, це стандартна "українська військова логістика" і 4 доби це ще не край, може бути й більше.

"Нічого нового, ми на Яворів 9 діб їхали. Але й катастрофи нема, в болоті (на Яворівському полігоні, - ред) було гірше ніш в потязі. Найпаскудніше що доведеться е третій раз готуватися до зими, облаштовуватися", - каже офіцер. 

Читайте також: Чому 128 бригаду перевели служити у болото

Читайте також: