На Уралі депутатом від партії Путіна став тричі судимий чоловік з павуком на голові

Уральські політики шоковані появою серед колег тричі судимого депутата з великої татуюванням павука на маківці
Depo.Життя
22 березня 2016 23:32
ФОТО: depo.ua
На Уралі депутатом від партії Путіна став тричі судимий чоловік з павуком на голові
На Уралі депутатом від партії Путіна став тричі судимий чоловік з павуком на голові

Колоритний парламентарій з'явився в новому складі міськдуми Режан, передає depo.ua з посиланням на "Росбалт".

Агентство напередодні опублікувало фотографію сидить в залі на зустрічі з губернатором регіону депутата Євгена Сурніна, на голові якого чітко видно татуювання павука з хрестом на спині. 

Як зазначає агентство, депутат і підприємець був тричі судимий: у нього були дві судимості за статтею "Хуліганство" і одна за статтею "Злісне порушення правил адміністративного нагляду".

Сам депутат у вівторок пояснив, що татуювання у нього "просто художнє". "Це родима пляма. І вона не одна, - пожартував Євген Сурнін. - Ти мотоцикліст? Приїжджай, покатаємося. Ти бачив звернення президента Росії? Бачив в чому був байкер Хірург? Ну, а які питання. Я на мотоциклі з дитячих років".

"А татуювання - просто художнє, - продовжив Сурнін. - Якщо ви намагаєтеся "розмазувати" кримінальну тематику, то вже 40 років татуювання на "зоні" нічого не значать".

На питання, чому він зробив татуювання саме на голові, депутат повідомив: "Це ще не найдивніше місце, на яких бувають татуювання".

За підсумками виборів кандидати від "Єдиної Росії" 17 взяли з 20. мандатів .Три мандати отримали самовисуванці, узгоджені адміністрацією губернатора Свердловської області, одним з яких і став Сурнін. При цьому в процесі підрахунку голосів довго лідирувала його суперниця Олена Топоркова, але до ранку стало зрозуміло, що мандат отримає Сурнін.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя