У Києві покажуть Річарда ІІІ з грузинським темпераментом

На сцені Національного академічного театру імені Франка відбудеться прем’єра вистави Річард ІІІ за п’єсою Уїльяма Шекспіра
Depo.Життя
7 квітня 2016 15:15
ФОТО: depo.ua

Зокрема прем’єра вистави запланована на 9 квітня, повідомляє depo.ua.

Сценічну версію, що її представляє сьогодні театр, здійснив режисер-постановник Автанділ Варсімашвілі, знаний грузинський режисер театру та кіно, художній керівник Тбіліського державного академічного російського драматичного театру імені О. Грибоєдова. Він же є автором музичного оформлення. Художник-сценограф та художник по костюмах Міроні Швелідзе. Для прихильників театру нагадаємо, що у 2003 році митець разом із Робертом Стуруа здійснив на сцені театру постановку «Цар Едіп» Софокла.

На українській сцені покажуть Річарда ІІІ з грузинським темпераментом - фото 1

Головну роль у виставі виконує актор Богдан Бенюк. Крім нього у виставі грають Остап Ступка, Олександр Богданович та багато ін.

На українській сцені покажуть Річарда ІІІ з грузинським темпераментом - фото 2

Через темпераментну гру акторів, декорацію та музичний супровід у виставі відчувається грузинське коріння режисера вистави. Хоча, звісно, за своїм сюжетом вистава геть нелегка і змусить замислитися над багатьма питаннями. Крім того, вона за своїм сюжетом навіть сьогодні лишається дуже актуальною. Адже інтриги, підлість, жагу до влади людство не може подолати, не зважаючи на будь-яке сторіччя.

На українській сцені покажуть Річарда ІІІ з грузинським темпераментом - фото 3

Крім того, для авторів вистави однією із головних тем стало прискіпливе дослідження сутності небезпечних і незбагненних лабіринтів психології самотньої, приниженої як природою, так і оточуючими людини.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя