На "1+1" підозрюють, що Зеленського атакували боти

Керівник каналу "1+1", на якому показали скандальний виступ "Вечірнього кварталу", Олександр Ткаченко прокоментував ситуацію
Depo.Життя
12 вересня 2016 15:47
ФОТО: depo.ua

Ткаченко прокоментував ситуацію kp.ua, передає depo.ua.

"Усім відомо, що "Кварталу" практично заблокували виступи на Росії через їхню очевидну позиції проти російської агресії, - говорить Олександр Ткаченко. - Політики, який би статус вони не носили, лідерів партій або радників, які закликають до заборони артистів і програм, швидше за все, не віддають собі звіт в тому, що такі заклики не просто відкидають Україну за "поребрик" свободи слова до Росії і Білорусі, а й нагадують політику нацистської чи комуністичної партії 30-х років минулого століття. А якщо вони віддають собі в цьому звіт, то ситуація ще сумніша".

Також керівник телеканалу зазначив, що у мережі сталася атака ботів на Зеленського.

"Жарти можуть подобатися чи ні, але той факт, що "Квартал" зміг замість російських концертів на чотири дні організувати фестиваль української в культури в Латвії, і це не дивлячись на всі спроби росіян його заборонити, вже говорить багато про що. А жарти на те і жарти - гумор і сатира. І хоча нас дуже насторожує, що кампанія має цілеспрямований характер із застосуванням ботів і сумнівних лідерів думок, радує, що більшість глядачів і читачів любили і люблять "Квартал", - підсумував Ткаченко.

Нагадаємо, шоумен Зеленський викликав хвилю обурення серед українців після того, як у своїй сценці виставив Україну "жебраком" і порівняв з "актрисою німецького фільму для дорослих", яка "готова прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку". Згодом Зеленський прокоментував скандал.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя