На "1+1" підозрюють, що Зеленського атакували боти

Керівник каналу "1+1", на якому показали скандальний виступ "Вечірнього кварталу", Олександр Ткаченко прокоментував ситуацію

Ткаченко прокоментував ситуацію kp.ua, передає depo.ua.

"Усім відомо, що "Кварталу" практично заблокували виступи на Росії через їхню очевидну позиції проти російської агресії, - говорить Олександр Ткаченко. - Політики, який би статус вони не носили, лідерів партій або радників, які закликають до заборони артистів і програм, швидше за все, не віддають собі звіт в тому, що такі заклики не просто відкидають Україну за "поребрик" свободи слова до Росії і Білорусі, а й нагадують політику нацистської чи комуністичної партії 30-х років минулого століття. А якщо вони віддають собі в цьому звіт, то ситуація ще сумніша".

Також керівник телеканалу зазначив, що у мережі сталася атака ботів на Зеленського.

"Жарти можуть подобатися чи ні, але той факт, що "Квартал" зміг замість російських концертів на чотири дні організувати фестиваль української в культури в Латвії, і це не дивлячись на всі спроби росіян його заборонити, вже говорить багато про що. А жарти на те і жарти - гумор і сатира. І хоча нас дуже насторожує, що кампанія має цілеспрямований характер із застосуванням ботів і сумнівних лідерів думок, радує, що більшість глядачів і читачів любили і люблять "Квартал", - підсумував Ткаченко.

Нагадаємо, шоумен Зеленський викликав хвилю обурення серед українців після того, як у своїй сценці виставив Україну "жебраком" і порівняв з "актрисою німецького фільму для дорослих", яка "готова прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку". Згодом Зеленський прокоментував скандал.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя