"Не ведіться на політичну х**ню": Зеленський вибачився за порножарти про Україну

Шоумен Володимир Зеленський вибачився за жарт про Україну-жебрачку, з яким виступив у Юрмалі
Depo.Життя
12 вересня 2016 05:21
ФОТО: depo.ua
"Не ведіться на політичну х**ню": Зеленський вибачився за порножарти про Україну
"Не ведіться на політичну х**ню": Зеленський вибачився за порножарти про Україну

Відповідне звернення було розміщено на сторінці Зеленського у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Жарт, який викликав бурхливе обговорення не має двох, трьох смислів. Суть проста цієї репризи: досить брати кредити, за які розплачуватися нашим дітям, онукам і тим, хто буде жити після нас і нести відповідальність за всі ті бридкі справи, які творимо ми. Ми - гордий народ, а не жебраки. Ось і все. Більше тут немає інших смислів. Це жарт про вчинки наших вершителів, нашої влади, не про людей і не про нашу країну", - повідомив він.

"Ми любимо свою країну і боремося за її свободу, свободу слова і мислення кожної своєю програмою, кожною секундою. Не все гаразд хлопці, не все просто, але, будь ласка, не ведіться на політичну хе*ню, яку друкують продажні, замовні та дрібні особини. Їх-то і людьми не назвеш. Ви вище цього. Ми вище цього. Не дайте вас збити, обдурить і напоїти цією брехнею", - написав Зеленський.

"Той, хто називає продажною повією, просто поверхневий або маріонетка в чиїхось пухкеньких руках. Ми - квартал! Ми - патріоти! А хто вони? Ви нас знаєте 20 років! Не мало, правда? Мир вам, вашим дітям, а лиходіїв скоро не буде, у них мало часу, дуже, вони це відчувають, трясуться, хапаються за останні "а ви чули, що вони сказали", нічого їх вже не врятує! За все, все, що зробили ці люди з нашою країною, за все це - дадуть відповідь! Вибачте, якщо щось не так сказав чи не був зрозумілий", - підсумував Зеленський.

"Не ведіться на політичну х**ню": Зеленський вибачився за порножарти про Україну - фото 1

Нагадаємо, шоумен Зеленський викликав хвилю обурення серед українців після того, як у своїй сценці виставив Україну "жебраком" і порівняв з "актрисою німецького фільму для дорослих", яка "готова прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя