Шлюб з повіями і табу на оральний секс: Безглузді ініціативи депутатів на Росії

На Росії чимало депутатів часто пропонують шокуючі і безглузді законопроекти, які не дають жодного шансу на покращення долі росіян

Шлюб з повіями і табу на оральний секс:…

Соцмережі гудуть через законопроект Ольги Богомолець "Про протидію лихослів'ю", який вводить штрафи за вживання матюків на телебаченні та в Інтернеті. І це не єдиний дивний закон, поданий у Верховну Раду - раніше парламентарям вже пропонували заборонити Золушку та Мілорда і замінити копійку на рубль

Втім, у плані неординарних ініціатив чиновників та законотворців розумним українцям не тягатися зі східними сусідами. Тут росіян по праву можна назвати чемпіонами з безглуздості. 

Depo.ua наводить кілька ініціатив, які не отримали статус законів, але підірвали обговорення у соцмережах та ЗМІ.

Зобов'язати одружуватися з повіями

З такою ініціативою у законопроекті щодо посилення покарання для відвідувачів борделів від 2015 року виступила депутат Ольга Галкіна. Вона пропонувала, щоб клієнти повій або відсиділи 15 діб, або одружилися на тій повії, послугами якої вони скористалися, або ж сплатили штраф у 100 тисяч рублів.

Мотоциклістів - на органи

Російський сенатор Вадим Тюльпанов пропонував скасувати або знизити транспортний податок для байкерів, які прижиттєво дали згоду на трансплантацію органів після своєї смерті. На його думку, ця ініціатива може "профілактувати число трагічних ДТП за участю мотоциклістів", а також була б "стимулом для розвитку донорства на Росії".

У соцмережі - по паспорту

У квітні 2017 року депутат російської Госдуми  Віталій Мілонов запропонував пускати у соцмережі тільки за паспортом, щоб закрити доступ дітям. Щоправда, його ідею так і не підтримали.

Називатися ельфом

У 2002 році на Росії запропонували дати громадянам право називати будь-яку національність під час перепису населення: "хоч марсіанин". В результаті марсіан на Росії не виявилося, зате в опитувальних листах знайшлися ельфи, хоббіти і скіфи.

Ні оральному сексу

11 червня 2013 Держдума прийняла в другому і третьому читанні закон про заборону в Росії гей-пропаганди. Але на той час глава комітету Держдуми з питань сім'ї, жінок і дітей Олена Мізуліна запропонувала розширити так зване "поняття про нетрадиційні сексуальні стосунки" ще й оральним сексом. 

Заборона курити жінкам молодше 40 років

Ініціатива про заборону куріння жінками молодше 40 років була розроблена депутатом Держдуми Іваном Нікітчуком у 2015 році. Порушення заборони на продаж сигарет жінкам даної вікової групи, згідно з законопроектом, спричинило б накладення адміністративного штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів для звичайних громадян, для посадових осіб - від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів, а для юридичних осіб - від 100 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів. 

Заборонити прогулянки в купальниках

З такою ініціативою у 2015 виступив депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов. Законопроект пропонував заборонити громадянам появу на територіях загального користування в оголеному вигляді, або в одязі, що не відповідає прийнятим етичним нормам.

Отримувати права на водіння велосипеду

Той же Віталій Мілонов пропонував ввести посвідчення на право керування велосипедами, зобов'язавши їх власників здавати іспити на знання правил дорожнього руху.

Цікаво, що автівки, зареєстровані на Мілонова "ловили" на перевищенні швидкості на 40-60 км як мінімум 40 разів. 

Ввести податок на пікніки 

У 2015 році петербурзький депутат Володимир Петров намагався заборонити росіянам безкоштовно смажити шашлики на природі. Для отримання дозволу на пікнік він пропонував всім охочим купувати ліцензії. А за умови її відсутності платити штраф. Законопроект так і не отримав підтримки у Госдумі.

Заборонити слова "долар" і "євро"

Щу у 2000-х депутати пропонували заборонити вживання чиновниками і журналістами слів "долар", "євро". Штраф для порушників мав скласти від 5 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Цей законопроект навіть був прийнятий Госдумою  в 2-му читанні в липні 2006 р, але врешті його відхилили.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme