Місячне затемнення 2019: Що не можна робити і як залучити гроші та успіх

У ніч з 16 на 17 липня відбудеться місячне затемнення

Depo.ua ділиться рекомендаціями астрологів та народними віруваннями щодо цього явища. 

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ ПІД ЧАС МІСЯЧНОГО ЗАТЕМНЕННЯ

Програмування позитивного майбутнього і рішення проблем

У період місячного затемнення багато наших думок стануть матеріальними - саме 17 липня ми можемо дати собі потрібну установку. Астрологи радять не квапити події, але й байдикувати теж не рекомендується. Можна скористатися технікою візуалізації, правда, тут не обійтися без фантазії і творчої уяви - уявімо собі, що всі потаємні бажання вже здійснилися, і мрії неодмінно втіляться в життя, це лише питання часу. 

Розвиток нових стосунків з оточуючими

У період повного місячного затемнення люди можуть отримати корисні зв'язки і зуміють знайти нових і впливових покровителів. Корисні і благодійні акції - будь-який хороший вчинок, досконалий в день місячного затемнення, обов'язково повернеться до нас сторицею, адже ефект Бумеранга працює завжди. Але робити добрі справи і мріяти про винагороду небезпечно - безкорисливість понад усе.

Відпочинок, розваги і турбота про душевну рівновагу

Астрологи рекомендують грамотно розподіляти енергію, і знаходити час для роботи, розваг, і повноцінного відпочинку. Праця і веселощі мають бути дозовані, а ось в питаннях відпочинку ніяких обмежень бути не може. Але розслаблятися потрібно з розумом - вітаються прогулянки на свіжому повітрі, не слід виключати фізичну активність, спорт і інтелектуальну діяльність.

Зміцнення здоров'я і боротьба зі шкідливими звичками

У період повного місячного затемнення організм стає особливо чутливим - слід подбати про себе заздалегідь і запобігти стресовому впливу. Астрологи радять зміцнювати імунітет за допомогою вітамінів і правильних продуктів. У меню повинні бути овочі і фрукти, зелень і каші. За вікном літо, але великий шанс застудитися - в період затемнення бажано уникати протягів, відмовлятися від холодних напоїв і морозива.

У боротьбі зі шкідливими звичками, перш за все, допоможе сила волі, а вже потім всілякі техніки, серед яких аутотренінг і медитація. Потрібно підходити до прощання з поагними звичками тверезо і краще у цей час перебувати наодинці. 

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС МІСЯЧНОГО ЗАТЕМНЕННЯ

Уникаємо конфліктних ситуацій

Будь-яке затемнення - це свого роду стрес, і скандалів і нервових зривів в цей період відбувається набагато більше, ніж у звичайні дні - необхідно стримувати емоції і не піддаватися на провокації оточуючих. Багатьом здасться, що ними маніпулюють, але з'ясування стосунків - не вихід із подібних ситуацій, це призведе лише до сварок і віддалення один від одного. У разі скандалу 17 липня не потрібно чекати вибуху - астрологи радять просто піти, і перетерпіти. Але тримати все в собі теж шкідливо, і будь-яка емоційна буря вимагає виходу - в цю п'ятницю можна врятуватися за допомогою звичних медитацій або прогулянок.

Не заздримо, не лихословимо і не ображаємося

Заздрість може призвести до серйозних проблем, і не тільки душевного плану - тут і головні болі, і безсоння, і дратівливість, і навіть підвищення тиску. Тому перш ніж заздрити чиїмось успіхам і скаржитися на власні невдачі, слід розібратися в собі - в період місячного затемнення у багатьох активізуються приховані резерви, до того ж загострюється інтуїція, і з будь-якою проблемою можна впоратися за кілька хвилин.

Слід пам'ятати, що заздрість - прямий шлях до самознищення. Нецензурна лайка, прокльони і навіть звичайна критика на адресу оточуючих в день місячного затемнення категорично заборонені. Адже будь-яке слово, забарвлене в негативні тони, б'є спочатку по нам, а вже потім впливає на наше оточення. Образа теж не найприємніше відчуття, вона руйнує нас зсередини, і заважає поглянути на ситуацію адекватно.

ЯК ПРИВЕРНУТИ ДО СВОГО ЖИТТЯ УСПІХ ТА ГРОШІ: НЕСКЛАДНІ РИТУАЛИ

Ритуали в Місячне Затемнення

У сам період Місячного Затемнення можна буде зробити тільки практики і ритуали на позбавлення від хвороб, проблем і боргів. А після закінчення Затемнення, коли буде просто Повний Місяць, можна буде зробити ритуали на бажання, любов, гроші і удачу.

Під час Місячного Затемнення не варто робити ритуали на залучення чого або, оскільки їхній результат може бути несподіваним. Можна робити тільки ритуали на порятунок.

Важливо пам'ятати, що Місячне Затемнення випадає завжди на Повний місяць. Тому в цей день може бути спад сил і енергії. В такому випадку краще всього відпочивати і не робити ніяких ритуалів.

Ритуал на позбавлення від хвороб, боргів і проблем

Візьміть чорну, коричневу або сіру свічку. Запаліть її під час Затемнення. Напишіть на аркуші паперу всі свої проблеми, борги і хвороби. Потім спаліть їх в полум'ї свічки зі словами "звільняю і відпускаю". Цю свічку можна загасити і час від часу використовувати для ритуалів на очищення.

Ритуал на бажання в Місячне Затемнення

Ритуал на бажання потрібно робити після закінчення Затемнення. Для бажання вам потрібна буде баночка з кришкою або скринька, аркуш паперу, ручка, якийсь амулет.

На аркуші паперу потрібно написати своє бажання, потім його разом з амулетом - помістити в банку. Скажіть такі слова "наповнюю енергією" і закрийте банку (або шкатулку) кришкою .

Нехай вона постоїть так добу. Потім її потрібно відкрити. Листочок потрібно віднести на природу і заховати десь в парку, щоб ніхто не знайшов. Амулет потрібно носити частіше.

Ритуал на удачу в Місячне Затемнення

Щоб вам завжди щастило, зробіть в цей день ритуал, але тільки після закінчення Затемнення. Покладіть в свої черевики по одному лавровому листу і виходьте з дому з такими словами: "Я з легкістю звільняюся від всіх невдач. Нехай мій шлях розчищається і стає світлим. Нехай мені щастить!". Увечері може вийняти листочки. Їх потрібно буде викинути потім в найближчому парку.

Ритуал на гроші в Місячне Затемнення

Цей ритуал можна робити після закінчення Затемнення. Візьміть два аркуші паперу, ручку, запаліть дві зелені свічки. На першому аркуші напишіть всі свої кредити, борги, на що вам не вистачає грошей. Спаліть лист в полум'я свічки зі словами: "Відпускаю". На другому аркуші паперу напишіть такий текст: "Нехай до мене прийде багатство і достаток. Я дамся для грошового потоку. Я впускаю гроші в своє життя". Спаліть лист в полум'ї другої свічки. Потім випийте склянку води. Свічки можна загасити і використовувати ще багато разів для ритуалів, але тільки на гроші.

За матеріалами сайту луна.net

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook