Михалков: Вчинки Путіна надихають та згуртовують людей

Кінорежисер Нікіта Михалков вважає, що прихід до влади в Росії представників ліберальної опозиції приведе до катастрофи, а лише Путін є найкращим лідером Росії
Depo.Життя
19 лютого 2016 08:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Интерфакс.

"Всі ці люди дивляться на Захід як на панацею від усіх хвороб, як на еталон всеосяжного загального щастя. За ці примарні ідеали вони готові пожертвувати суверенністю та незалежністю Росії", - сказав режисер.

Михалков неодноразово заявляв про свою підтримку російського президента Володимира Путіна. У 2007 році він підписав лист з проханням до Путіна залишитися на третій президентський термін, незважаючи на пряму заборону на це в конституції. Також режисер був одним із перших, хто підтримав агресивну політику Путіна щодо України та анексії Криму.

"На політичному олімпі, безумовно, є розумні прекрасні люди, але я не знаю нікого, хто сьогодні міг би мати той непохитний авторитет, який є у Путіна. Вчинки, які він робить, надихають, згуртовують людей", - сказав він в інтерв'ю.

Михалков також заявив, що політика Михайла Горбачова і Бориса Єльцина, яка призвела до розпаду СРСР, повинна бути визнана злочинною на державному рівні.

"Їх звершення привели до розвалу нашої країни. І це найбільша геополітична катастрофа, яка сталася за це сторіччя", - заявив режисер.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя