Мер Ніцци знову "намилився" до окупантів у Крим

Мер Ніцци Крістіан Естрозі має намір ще раз відвідати окупований Крим в травні
Depo.Життя
2 березня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава адміністрації Ялти Андрій Ростенко, який також був у складі делегації кримського міста, яка їздила до Франції, повідомляє depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Досягнуті домовленості про візит у відповідь мера Ніцци в Крим, в Ялту, з метою підписання угоди про співпрацю. Передбачувана дата - друга половина травня, але вона ще коригується", - сказав Ростенко.

Нагадаємо, що делегація мера Ніцци за участю посла Росії у Франції Олександра Орлова перебувала з візитом в окупованому Криму з 26 лютого по 1 березня.

У Естрозі назвали візит делегації дуже "символічним", оскільки він був здійснений вперше з часу "проведення референдуму про незалежність і приєднання до Росії".

При цьому на сайті мера, який раніше вже висловлювався на підтримку дій Росії, наголошується, що Ялта входить до складу Російської Федерації.

У ході зустрічі було підписано "лист про наміри" та відновлення дружніх стосунків.

 МЗС України закликає усіх іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України та порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

"В Україні реагуватимуть на будь-які факти порушення встановленого порядку. До порушників будуть застосовані визначені законодавством України обмеження, зокрема шляхом заборони на в’їзд на територію України", - заявили в МЗС.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Ялта, Крим, Ніца