"Мені треба співати": Донька Алсу розповіла про участь в "Голосі"

Опубліковано інтерв'ю з дочкою Алсу Мікеллою Абрамовою, яка перемогла в шоу «Голос.Дєті» на Першому каналі. У бесіді, що відбулася після шоу, але ще до скандалу з голосуванням, дівчинка повідомила про свої емоції від участі в проекті

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на російську «Комсомольську правду»

«Я, звичайно, в шоці і не розумію, що відбувається», - зізналася Абрамова після оголошення про перемогу. Вона зізналася, що раніше виступала тільки з мамою на сцені, і співати в прямому ефірі набагато складніше, тому що «нічого вже не повернути назад».

«Треба викладатися по максимуму і заспівати в сто раз краще, ніж на репетиції. До того ж це мій перший вокальний конкурс. Мені треба співати, мене судять, пропускають далі чи ні. Я до цього не звикла », - заявила Абрамова.

Нагадаємо, що Мікелла Абрамова, дочка Алсу, з великим відривом перемогла в дитячому конкурсі «Голос.Дєті». Відразу кілька зірок російського шоу-бізнесу заявили, що перемогу заслужив інший учасник, а також зажадали перегляду підсумків голосування. Про скандал також висловилися Ернст, Нагієв, Борисова, Захарова та інші. Тепер до справи про перемогу Абрамової підключився партнер Інтерполу - Group IB перевірить, наскільки легітимним було голосування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна