Меладзе та Брежнєва покинули Росію та оселилися в іншій країні

Відомий продюсер і композитор Костянтин Меладзе розповів, що він з дружиною, співачкою Вірою Брежнєвою, більше не живе на Росії 

Меладзе та Брежнєва покинули Росію та ос…

Метр прийшов на розмову з Наталією Влащенко. Новий випуск шоу "Vласть vs Vлащенко" вийшов на YouTube, передає Depo.ua.

Як виявилося, подружжя оселилося в Італії.

"Я приїхав до вас з Італії, у нас там будинок і, можна сказати, що ми там живемо. У мене будинки розкидані по трьох країнах і весь час "блукає" відчуття дому з країни в країну. Зараз, мені здається, основний будинок саме там, на півночі Італії. Якийсь магнетизм там є, хочеться там оселитися. Я так само оселився в Києві, в 1998-му. І тепер, через 20 років, ми з дружиною оселилися в тому місці, яке дуже сподобалося", – поділився Меладзе.

Проте митець не вважає, що Італія - це остаточних їхній вибір.

"Моя подорож по життю вже закінчена, особливо "по жінках". Я її вже для себе вибрав. А будинки можна змінювати нескінченно, з вигодою для себе. З жінками так не вийде", – підсумував Костянтин Меладзе.

Також композитор зазначив, що наразі його діти проживають в Україні. Сам він час від часу приїздить до Москви у справах, проте в і Україні в нього є бізнес.

"У мене в усіх будинках, в яких я живу, а їх три, є студії, де працюю. Діти мої живуть у Києві, дружина в Італії в основному живе, а робота то в Києві, то в Москві. Це вже багато років триває, все розкидано по різних країнах", – додав Костянтин.

Нагадаємо, новий колір волосся Брежнєвої розкритикували в мережі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook