Мати Жанни Фріске вимагає $330 тис. компенсації за моральний збиток

На Росії починається новий судовий розгляд, одним з головних учасників якого стане мама покійної співачки Жанни Фріске - Ольга
Depo.Життя
19 липня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Сплетник".

Ольга Фріске вимагає стягнути 21 млн рублів в якості компенсації за моральну шкоду з ТОВ "Медіа Контент", на чиєму медіаресурсів було розміщено інтерв'ю з юристом Михайлом Цівіним під заголовком "Юрист: Мати Фріске може отримати умовний термін за шахрайство".

Матеріал з'явився на інтернет-ресурсі Life.ru в квітні. В інтерв'ю віце-президент Національної експертної палати Михайло Цівін говорив про те, що Ользі Фріске може загрожувати термін за шахрайство. Мати покійної співачки вважає дану інформацію помилковою, що ганьбить її честь і гідність, тому жінка і звернулася до суду. Розгляд справи призначено на 9 вересня.

Нагадаємо, Русфонд направив до Слідчого комітету РФ прохання порушити кримінальну справу за фактом розкрадання коштів, зібраних за участю Першого каналу на лікування Жанни Фріске. Благодійний фонд перерахував на рахунок співачки близько 25 мільйонів рублів, проте отримав звіт про витрачання лише частини з них. Представники співачки, яка померла після тривалої боротьби з раком головного мозку, не надали дані про витрачання решті частини зібраних коштів.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя