ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маск всерйоз налаштований колонізувати Марс

Глава компанії SpaceX Ілон Маск впевнений, що його ракета сяде на Марс навіть при відмові частини двигунів

Depo.Життя
20 жовтня 2017 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це глава SpaceX розповів під час бесіди з користувачами сайту Reddit, передає Depo.ua.

За словами Маска, зараз він упевнений в тому, що компанія набере необхідну кількість коштів для створення ракети BFR і польоту до Марса, проте будівництво самої марсіанської бази, як він вважає, зажадає допомоги інших підприємств.

"Наша мета - отримати людей на Марсі і забезпечити їм базову інфраструктуру для виробництва і виживання. Грубою аналогією є те, що ми намагаємося побудувати еквівалент трансконтинентальної залізниці. Величезна кількість промисловості має бути побудовано на Марсі іншими компаніями, мільйонами людей", - зізнався Маск, відповідаючи на питання про те, з якими компаніями планує співпрацювати його SpaceX.

Глава SpaceX зазначив, що кількість двигунів його нової ракети BFR було знижено з 42 спочатку запланованих до 31. Це зроблено для зниження складності конструкції ракети. При цьому маса BFR буде помітно менше, ніж він спочатку планував.

"Ми хочемо досягти і перевершити стандарти безпеки, прийняті для реактивних двигунів пасажирських літаків. Порівнявшись з надійності з авіаційними двигунами, ми додамо кожух для захисту від раптового руйнування, а з більшим числом двигунів, ніж у звичайного авіалайнера, ми зможемо легко перевершити стандарти безпеки, прийняті для пасажирських авіаперевезень. Корабель зможе сісти на Марс навіть при найгіршому сценарії, адже всі двигуни відразу не відмовлять", - підкреслив Маск.

Маска запитали також, як він ставиться до застосування 3D-друку для створення космічних апаратів. Підприємець відповів, що деякі частини двигунів, можливо, і будуть надруковані, але в основному це будуть традиційні способи виготовлення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя