Маск всерйоз налаштований колонізувати Марс

Глава компанії SpaceX Ілон Маск впевнений, що його ракета сяде на Марс навіть при відмові частини двигунів

Depo.Життя
20 жовтня 2017 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це глава SpaceX розповів під час бесіди з користувачами сайту Reddit, передає Depo.ua.

За словами Маска, зараз він упевнений в тому, що компанія набере необхідну кількість коштів для створення ракети BFR і польоту до Марса, проте будівництво самої марсіанської бази, як він вважає, зажадає допомоги інших підприємств.

"Наша мета - отримати людей на Марсі і забезпечити їм базову інфраструктуру для виробництва і виживання. Грубою аналогією є те, що ми намагаємося побудувати еквівалент трансконтинентальної залізниці. Величезна кількість промисловості має бути побудовано на Марсі іншими компаніями, мільйонами людей", - зізнався Маск, відповідаючи на питання про те, з якими компаніями планує співпрацювати його SpaceX.

Глава SpaceX зазначив, що кількість двигунів його нової ракети BFR було знижено з 42 спочатку запланованих до 31. Це зроблено для зниження складності конструкції ракети. При цьому маса BFR буде помітно менше, ніж він спочатку планував.

"Ми хочемо досягти і перевершити стандарти безпеки, прийняті для реактивних двигунів пасажирських літаків. Порівнявшись з надійності з авіаційними двигунами, ми додамо кожух для захисту від раптового руйнування, а з більшим числом двигунів, ніж у звичайного авіалайнера, ми зможемо легко перевершити стандарти безпеки, прийняті для пасажирських авіаперевезень. Корабель зможе сісти на Марс навіть при найгіршому сценарії, адже всі двигуни відразу не відмовлять", - підкреслив Маск.

Маска запитали також, як він ставиться до застосування 3D-друку для створення космічних апаратів. Підприємець відповів, що деякі частини двигунів, можливо, і будуть надруковані, але в основному це будуть традиційні способи виготовлення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя