Ліндсей Лохан влаштувала расистський скандал у барі

Днями голлівудська зірка Ліндсей Лохан завітала до одного з нью-йоркських барів. Візит закінчився расистськими образами, плюванням та приїздом поліції
Depo.Життя
11 січня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Radar Online.

Як розповідають джерела, почалося з того, що Ліндсей та її менша сестра Алі зайшли до закладу та одразу ж попрямували до туалету. Дівчата замкнулися там приблизно на 20 хвилин, поки бармен не почав грюкати в двері та закликати їх врешті вийти.

"Коли вони не вийшли, він попросив їх піти (з бару), і тоді Ліндсей стала агресивна та войовнича", - поділився очевидець.

"Ліндсей вийшла зі скляними очима і почала волати на бармена – котрий приїхав із Західної Африки – "Це Нью-Йорк. Ти не тутешній". Усі остовпіли, коли вона почала перекривляти африканський акцент і весь час питала його, чи він із Гани. Це виглядало як расистський напад", - переповів свідок.

Один із відвідувачів спробував було втрутитися в конфлікт, але Лохан плюнула йому в обличчя. Після цього на дівчат визвірилися вже всі присутні та почали вимагати, щоби сестри забиралися геть. Ліндсі та Алі пішли не одразу, а спершу познімали відвідувачів на свої телефони, і актриса ще й погрюкала руками по вікнах.

На цьому історія не закінчилася. Як розповідає один із присутніх, за півгодини до бару увірвався якийсь приятель Лохан та поліз битися до бармена. Забіяку скрутили до приїзду поліції.

Як зазначає видання, одразу ж після інциденту в Instagram Лохан з'явився новий запис, слова Джонні Деппа: "Просто продовжуй іти уперед і чхай на те, що хтось там собі думає. Роби те, що вважаєш за потрібне, заради себе".

Нагадаємо, що Ліндсей Лохан відома своїм характером та поведінкою, через яку дуже часто потрапляє в неприємні ситуації. Зірка не раз була заарештованою та лікувалася від різних видів залежностей у американських клініках. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя