Лазарєв з тріском пролетить, - російський аналітик

Учасник конкурсу "Євробачення-2016" від Росії Сергій Лазарєв, найімовірніше, отримає низький результат
Depo.Життя
13 травня 2016 14:39
ФОТО: depo.ua

Цьому частково посприяє і заява гендиректора Національної телекомпанії України Зураба Аласанії про те, що Україна може відмовитися від участі в "Євробаченні-2017" в разі перемоги Росії, повідомляє depo.ua.

Таку думку в коментарі "Обозревателю" висловив російський публіцист, блогер, аналітик Володимир Голишев.

"Не можна сказати, що це офіційна заява, але вона може мати серйозні наслідки", - сказав він.

Голишев пояснив:

"У першу чергу, вона істотно підриває шанси перемоги Росії на перемогу в "Євробаченні". У разі перемоги Лазарєва "Євробачення" відразу ж отримує проблемну країну, про бойкотування якої говорять уже на цьому етапі. Невже "Євробачення" влаштує собі таке "веселе" життя?".

"Вони будуть намагатися з усіх сил якось притопити, пригасити, зробити так, щоб уникнути цього нещастя", - переконаний блогер.

Він також озвучив прогноз про те, як буде складатися голосування за представника Росії. "Сергій Лазарєв може розраховувати на "клуб підтримки Володимира Путіна", на "ватяні" голоси. Він отримає великий відсоток в Україні і великий відсоток у Білорусі, трохи менший відсоток у Казахстані. У всіх інших країнах кількість членів цього "клубу" і "ватяної" публіки не буде зашкалювати. І навіть якщо вони спробують використовувати нечесні способи, щоб накрутити голоси в Європі, це не дасть великого результату", - сказав він.

Голишев додав: "Сергій Лазарєв - абсолютно пересічний представник російської поп-музики. Пам'ятаєте, як розрекламували номер Валерія Дробиша, який виступав за Білорусь? Він із тріском пролетів. У Сергія Лазарєва теж є всі шанси на це. Не тому, що він поганий виконавець. Ставитися до нього погано жодних причин немає. Але результат, напевно, буде дуже низьким".

"І, звичайно ж, у Росії це буде використано в пропагандистських цілях. Буде оголошено, що "Сергій був кращим за всіх, але проклята Європа, антиросійський демарш" - і так далі", - спрогнозував блогер.

Нагадаємо, Україна відмовиться від участі в "Євробаченні-2017" у разі перемоги Росії

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя