Купіть кабанчика, назвіть "Зеля": Що українці кажуть про поновлення строкового призову з 18 років

Президент Володимир Зеленський підписав Указ, яким поновлюється призов на строкову службу в армію з 18 років. В попередні роки строковий призов був з 20 років

 

Купіть кабанчика, назвіть "Зеля": Що укр…

Користувачі соцмереж тепер натхненно тролять виборців Зеленського - особливо тих, хто під час виборів президента якраз доріс до права голосувати і матерів 18-літніх хлопців, передає Depo.ua.

Нагадаємо, з часів Незалежності на строкову службу призивали 18-річних громадян України. В 2015 ця норма змінилася і призовний вік в Україні було встановлено на рівні 20-27 років. 

Тепер президент Володимир Зеленський підписав указ щодо призовів у 2020 році на строкову військову службу громадян, які досягли 18 років. Текст відповідного указу №13/2020 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році" від 16 січня оприлюднено на сайті глави держави.

Згідно з указом, на 2020 рік визначені такі терміни проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу: 1) квітень-червень; 2) жовтень-грудень. "Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу: 1) y квітні-червні 2020 року; 2) y жовтні-грудні 2020 року", - йдеться у документі. Президент доручив Кабінету міністрів визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2020 році.

Читайте також: Строкова служба: Чи наважиться Зеленський скасувати військовий призов

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"