Круті ігри для великих компаній: Найвеселіша гра для вечірок, яка коштує копійки (ФОТО)

Гра з папірцями на лобі під назвою "Хто я?" підійде для великих компаній 

Depo.ua розповість про правила такої гри.

"Хто я?": Історія гри та її правила

Гра, що стала відомою завдяки фільму Квентіна Тарантіно "Безславні виродки", невигадлива і дуже смішна. Вам знадобляться клейкі стікери і ручки.

Завдання кожного учасника написати на листку слово на задану тему: це можуть бути тварини, казкові герої, відомі особистості, герої фільмів.

Загадавши слово, кожен гравець клеїть його на лоб сусідові. Учасник не знає, що написано у нього на лобі. Він повинен відгадати своє слово за допомогою навідних запитань, на які можна відповісти тільки "так" або "ні".

Наприклад: "Я людина?", "Я вигаданий герой?", "Я герой фільму?", "Я чоловік?"...

Гравець може ставити питання про себе, поки він "вгадує", тобто поки на його питання відповідають "так", як тільки йому дадуть "ні" - хід переходить до наступного гравця . Виграє той, хто відгадає "себе" першим, хто залишиться останнім - повинен зобразити слово на лобі.

Повірте, гра є дуже динамічною та веселою, обов'язково спробуйте пограти у неї.

"Хто я?": Де придбати гру

Зазначимо, що оригінальна гра - майже безкоштовна. Вам знадобляться стікери та ручки. Проте, індустрія настільних ігор не стоїть на місці і на прилавку книжкових магазинів чи магазинів іграшок можна знайти аналоги цієї гри. Там можна завдяки картам розіграти спеціальні обручі, які кріпляться на голову, та без вигадок та фантазії спокійно грати у запропоновані варіанти.

Проте, повірте, набагато веселіше грати в оригінальну гру.

Нагадаємо, раніше Depo.ua розповідав про найкрутішу гру для вечірок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна