Круті ігри для великих компаній: "Аліас" - найприкольніша гра для вечірок

Якщо плануєте вечірку - не забудьте купити цю гру, яка сподобається усім 

"Аліас" - це крута та цікава гра для дорослих компаній, які прагнуть яскраво провести час разом, передає Depo.ua.

"Аліас": Правила гри

"Аліас" (Alias Party) - це весела настільна гра для дорослої компанії підніме настрій усім учасникам. Для початку потрібно розбитися на пари. Кожна пара отримує свою фішку. Всі команди ставлять свої фішки на спеціальну дошку на старт. І набирають собі карток.

У картках перелік слів. За одну хвилину потрібно пояснити своєму партнеру по грі слова з картки, але пі цьому не використовуючи однокореневі. Чим більше партнер вгадав слів, тим ближче до фінішу твоя команда може пересувати фішку по дошці. Але на шляху безліч всяких перешкод: не тільки на самій дошці, по якій пересувається фішка, але і від команди суперників.

Вони можуть красти слова з карток і використовувати їх, як додаткові бали для себе. Це неймовірно цікава і азартна гра для дорослої компанії. Вона просто заводить. Особливо кумедно, коли не вистачає слів пояснити своїй команді слово з картки, і ти вже починаєш показувати пантомімою.

Між іншим, це відмінна гра для перевірки взаєморозуміння між парою закоханих. Зазвичай ті пари, які розумію одне одного з півслова, виграють.

Де і за скільки придбати "Аліас"

Ціни на гру "Аліас" більш демократичні, ніж на інші настільні ігри. Зазвичай, ціна на гру варіюється від 300 до 600 грн. Проте на сайті об'яв можна знати і більш дешеві варіанти гри.

Придбати гру можна як в мережі, так і в книгарнях та магазинах для дітей.

Нагадаємо, раніше Depo.ua розповідав про найзахопливішу стратегію "Колонізатори".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна