Кримський провладний канал показав, що "1678% кримчан не потребують татарських телеканалів"

В ефірі "Першого кримського" телеканалу (в минулому - Держтелерадіокомпанія "Крим") у четвер 2 квітня під час опитування глядачів на тему "яка доля чекає кримськотатарське мовлення", інфографіка показала результат у 1678% при відповіді "воно нікому не потрібно, у нас достатньо каналів"

Опитування було створено в рамках телепрограми "Все як є", темою якої стала доля кримськотатарського телерадіомовлення на півострові, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

У ній взяли участь віце-прем'єр Криму Дмитро Полонський, глава комітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян Криму Заур Смирнов, віце-спікер Держради Криму Андрій Козенко, генеральний директор телеканалу АТR Ельзара Іслямова і власник медіахолдингу АТR Ленур Іслямов.

Показник в 1678% протримався на екранах недовго і змінився меншою цифрою, однак багато глядачів встигли зробити фотографії або скріни екранів і виклали фото з більш ніж тисячею відсотків в соціальні мережі.

На офіційному сайті телеканалу подію поки ніяк не коментують.

По закінченню програми результати опитування виглядали таким чином: на питання "яка доля чекає кримськотатарське мовлення", відповідь "з'явиться справжній народний телеканал кримських татар" вибрали 37,7% глядачів, за відповідь "потрібно відкривати ТБ для всіх народів Криму" проголосували 41.2%, за відповідь "воно нікому не потрібне, у Криму достатньо каналів" - 21%.

У коментарях до опитування багато кримчан заявляли про те, що опитування складене не коректно і просили туди включити пункт "необхідно повернути телеканал АТR".

Нагадаємо, 1 квітня телеканал ATR припинив мовлення. До кінця березня йому так і не вдалося зареєструватися як ЗМІ згідно з російським законодавством.

Телекомпанія кілька разів подавала документи в Роскомнадзор, але їх повертали назад з різних причин. Аналогічна ситуація з іншими ЗМІ, що входять в медіахолдинг ATR - дитячий кримськотатарський телеканал Lale, FM-радіостанції "Мейдан" і "Лідер", які припинили як аналогове, так і супутникове мовлення. Без російської реєстрації також залишилися інтернет-видання "15 хвилин", новинний сайт QHA.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme