Кримські селяни в розпачі благатимуть Путіна "помилувати" їхніх свиней (ВІДЕО)

Мешканці села Ароматне Білогірського району Криму мають намір захищати своє поголів'я свиней від винищення окупаційною владою через з епідемією африканської чуми на півострові
Depo.Життя
8 лютого 2016 11:23
ФОТО: depo.ua

Селяни запевняють, що загибелі поголів'я в селі немає і вже звернулися до "влади" Криму, але не виключають, що будуть звертатися і до російського президента Володимира Путіна, сказав фермер Юрій Плужников в ефірі радіо "Крим. Реалії".

За його словами, селяни намагалися потрапити на прийом до голови окупаційного уряду Криму Сергія Аксьонова, але їх не пустили, запропонувавши написати письмову заяву. Люди бояться, що за цей час у них можуть вирізати поголів'я свиней.

"Куди нам подітися? У нас виріжуть свиней, ми підемо бомжувати, алкашами будемо, спиватися чи що? Будемо відстоювати свої права, намагатися якось, щоб почув нас президент (Володимир Путін, - ред.) або, хто там ще, вищі органи", - відчайдушно сказав фермер.

За його словами, компенсація, яку пропонує кримська влада – 100 рублів за кілограм живої ваги – недостатня.

"У мене малюки, а вони кілограмів по 10. Мені дадуть що - 100 рублів? Хоча одне порося коштує 3 тисячі", - сказав фермер.

Нагадаємо, що 1 лютого на подвір'ї в селі Ароматному загинуло 3 порося. Як стверджує власник поголів'я - від удару струмом. А наприкінці вогнище чуми було виявлене на території селянсько-фермерського господарства "Мартінс" в Роздольненському районі Криму. Зараз на півострові оголошено карантин.

Більше новин читайте на Depo.Життя