Кіркоров вперше зустрівся зі своєю 22-річною донькою

Російський співак Філіп Кіркоров має дорослу доньку, але познайомився із нею нещодавно
Depo.Життя
4 квітня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua

За даними ЗМІ, нещодавно Кіркоров відправився в Ригу на зустріч з відомим композитором Раймондом Паулсом. Під час бесіди популярний композитор повідомив Кіркорову новину, яка застає того зненацька – у Кіркорова є 22-річна дочка, повідомляє depo.ua з посилання на ICTV.

Багато років тому, коли Філіп Кіркоров у 1993 році приїхав з гастролями в Ригу, він познайомився з молодою солісткою Ризької філармонії Інгою. Молоді люди одразу відчули, що між ними пробігла іскра. Цілий тиждень вони не розлучалися, однак Кіркорову необхідно було продовжувати гастрольний тур. Інга залишилася в Ризі.

Перший час Філіп дзвонив по кілька разів на день, але з часом дзвінки припинилися. Дівчина через деякий час виявила, що вагітна. Гордість не дозволила в той момент повідомити співакові, у якого вже почався роман з Аллою Пугачовою, що він скоро стане татом. Незабаром Вона вийшла заміж і разом з чоловіком і маленькою донькою переїхала до Іспанії.

І ось, через 23 роки жінка і її доросла дочка опинилися у рідній Ризі в той самий момент, коли туди з концертом приїхав Кіркоров. Вирішивши, що не має права приховувати правду від справжнього батька своєї дочки, Інга попросила Раймонда Паулса влаштувати їй зустріч з колишнім коханим. Про що говорив Кіркоров з Інгою, невідомо. Інсайдери з оточення співака розповіли, що після зустрічі з Інгою Філіп відправився на зустріч зі своєю 22-річною дочкою Емілією.

Нагадаємо, Філіп Кіркоров вперше показав свій розкішний будинок

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя