Кількість жертв сурогатного алкоголю росте – померло вже 64 людини

142 особи отруїлося, 64 з них померло після вживання фальсифікованої горілки
Depo.Життя
18 жовтня 2016 20:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Держслужбу захисту споживачів.

Станом на 18:00 18 жовтня в Україні зареєстровано 142 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них 64 завершилися летально.

В Дніпропетровській області 18 жовтня зареєстровано 1 летальний випадок від отруєння фальсифікованим алкоголем у мешканця с. Катьощине Томаківського району, який перебував на стаціонарному лікуванні з 7 жовтня з діагнозом "токсична коагулопатія". Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по області (в Катьощиному) – 8 осіб, з них померло 2.

В Миколаївській області зареєстровано новий випадок отруєння сурогатами алкоголю у мешканця обласного центру. Постраждалого госпіталізували до реанімаційного відділення міської лікарні швидкої допомоги. Загальна кількість постраждалих в Миколаєві – 6 осіб, з них померло 5. За результатами судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол.

В Харківській області загальна кількість отруєнь випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем – 96, з них померли 49. За даними експертизи метиловий спирт виявлено у 37 померлих.

В Запорізькій, Донецькій, Луганській, Житомирській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося 32 особи, з них померли 8). Кількість постраждалих по кожній області така:

1) Запорізька область (Вільнянський район): отруїлося – 18, дослідження на метиловий спирт – негативні;

2) Житомирська область (Бердичів): отруїлося – 3, з них помер 1;

3) Донецька область (Лиман): отруїлося – 9, з них 5 померло;

4) Луганська область (Рубіжне): отруїлося та померло – 2.

Згідно з результатами судмедекспертизи у 43 померлих виявлено в крові метанол (Харківська область – 37, Миколаївська область – 5, Житомирська –1).

Нагадаємо, що в столиці знайшли майже півтони сурогатного алкоголю.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя