Великий хадж у Мецці: Як відбувається паломництво під час пандемії

В Саудівській Аравії почався хадж мусульман у Мекку. Дата паломництва вираховується щорічно за місячним календарем, і в ньому беруть участь мільйони вірян. Втім, цьогоріч пандемія коронавірусу внесла свої корективи
 

Великий хадж у Мецці: Як відбувається па…

Потрапити у Мекку цьогоріч могли далеко не всі охочі мусульмани. Люди подавали заявку через Інтернет, і вже тоді їм або дозволяли, або забороняли брати участь у паломництві. Всього дозвіл отримали близько 1000 вірян – віком до 20 до 50 років, без відчутних проблем зі здоров'ям і, звісно ж, без симптомів коронавірусу. 

У першу чергу дозвіл видавали тим, хто раніше не виконував паломництво. Адже вважається, що кожен мусульманин повинен здійснити хадж бодай раз у житті. 

паломництво мусульман у мецці

Хадж у Саудівській Аравії розпочався вночі, у вівторок, 28 липня 2020 року.


У минулі роки паломництва відвідали понад два мільйони паломників. Вперше в історії країни уряд заборонив мусульманам-іноземцям в'їжджати у країну. 

.

Близько тридцяти відсотків паломників цього року є громадянами Саудівської Аравії, тоді як сімдесят відсотків - іноземні жителі. 

Паломники дотримуються соціальної дистанції як профілактичного заходу щодо коронавірусу.

Саудівська Аравія належить до числа арабських країн з найбільшою кількістю випадків коронавірусу. У місті проводяться суворі профілактичні заходи.

Паломники перед тим, як відвідати хадж цього року, здійснюють самоізоляцію. Вони проходять карантин до приїзду в Каабу і будуть його проходити після того, як закінчать паломництво. Охоронці та працівники у великій мечеті носять маски.

Паломники хадж-2020, йдуть до місця, де вони зроблять таваф. Цьогоріч вони йдуть невеликою колоною.

фото: opera

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"