Кейт Міддлтон презентувала фотопроєкт, присвячений Голокосту

Дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон, яка захоплюється фотографією, представила свій новий фотопроєкт, присвячений жертвам Голокост 

Кейт Міддлтон презентувала фотопроєкт, п…
Instagram

Герцогиня Кембрижська на честь 75-ї річниці від дня закінчення Голокосту взяла участь в проєкті #HolocaustMemorialDay та опублікувала особисті знімки з жертвами переслідування, які вижили в ті часи, передає Depo.ua з посиланням на ТСН.

На фотографіях, які розміщені в офіційному Instagram Кенсингтонського палацу зображені чоловік і жінка разом з їхніми онуками. 

"На першій фотографії зображений Стівен Франк з онучками - Меггі і Тріксі. Разом зі своєю матір'ю і братами Стівен був спочатку відправлений у концтабір Вестерборк, а потім в Терезієнштадт. Стівен і його брати виявилися трьома з 93 тих, що вижили там дітей. Всього в ці табори було вислано понад 15 тисяч дітей", – йдеться у дописі до світлин. 

"Герцогиня також зафільмувала Івонн Бернстайн з її онукою Хлое. Івонн ховалася від нацистів у Франції. Вона пересувалася по країні разом зі своїми тіткою та дядьком - їм доводилося постійно міняти місце проживання і імена", – зазначено під фото.

Про те, як відбувалися знімання, розповіла у дописі сама герцогиня Кембриджська. 

"Незважаючи на неймовірну травму, яку вони отримали на самому початку свого життя, Івонна Бернштейн і Стівен Франк - дві найжиттєствердні людини, з якими мені довелося зустрітися. Я хотіла зробити глибоко особисті портрети Івонн і Стівена, щоб відзначити народження їхніх сімей і того життя, яке вони побудували, коли приїхали до Великої Британії в 1940-х роках. Для мене було великою честю взяти участь в цьому проєкті, і я сподіваюся, що пам'ять Івонн і Стівена якимось чином буде жити в наступних поколіннях, і те, через що вони пройшли, ніколи не буде забуто. Їхні історії залишаться зі мною назавжди", – заявила Міддлтон. 

Цікаво, що знімки, які були зроблені у Кенсінгтонському палаці, стануть частиною виставки, присвяченої жертвам Голокосту, яка дянми відкриється в Лондоні. 

Нагадаємо, МЗС закликало світ спільно протидіяти ксенофобії та антисемітизму.

Довідка: 27 січня відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

27 січня 1945 року радянські війська звільнили табір смерті Освенцим-Біркенау, виявивши там найбільшу фабрику знищення людей на території окупованої нацистами Європи. За час існування цього концтабору в ньому загинули, за деякими оцінками, від 1,5 до 2,2 млн осіб. З тих пір Освенцим став символом Голокосту, наочним свідченням тієї пекельної глибини, якої може досягти нелюдяність.

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року в резолюції 60/7. Ініціаторами виступили шість країн: Ізраїль, Україна, Росія, Канада, Австралія і США. Співавторами були ще 90 країн. Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити і проводити освітні програми, щоб уроки Голокосту назавжди збереглися в пам'яті наступних поколінь і сприяли запобіганню актів геноциду в майбутньому. Вперше День пам'яті жертв Голокосту провели 27 січня 2006 року.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme