Канал "Еспресо" запускає "Поліцейську хвилю"

У понеділок, 4 липня, на телеканалі "Еспресо" - прем'єра програми "Поліцейська хвиля". Її ведучим став тележурналіст Сергій Оратовський, відомий створенням публіцистичних циклів кримінальної тематики
Depo.Життя
4 липня 2016 11:20
ФОТО: depo.ua

У кожному випуску програми глядачі побачать кілька тематичних рубрик, де будуть розслідування, репортажі, інтерв'ю та багато іншого. Щоденник телеканал “Еспресо” готує спільно з департаментом комунікацій Нацполіції та МВС.

Канал "Еспресо" запускає "Поліцейську хвилю" - фото 1

"Поліція, як новий сучасний правоохоронний орган європейського зразка, зараз тільки створюється в Україні. Ця реформа — необхідна, абезальтераивна, динамічна, справді якісна, але водночас і болюча. Програма у щотижневому розгорнутому форматі запропонує самобутній авторський погляд на ці трансформації. Окрім цього — буде достатньо і суто кримінальних історій про розслідування гучних злочинів. Тож, налаштовуйтесь на "Поліцейську хвилю", - говорить співавтор програми, речник МВС Артем Шевченко.

Дивіться “Поліцейську хвилю” вже найближчого понеділка на телеканалі “Еспресо”. Резонансні події, коментарі та заяви - усе те, що необхідно знати про діяльність правоохоронних органів.

Коли: понеділок 23:30, повтори у суботу 11:30 та в неділю 17:30.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя