Канадський стріт-артист Лі-Хілл розписав Центр культури та мистецтв "КПІ"

Канадієць Аарон Лі-Хілл (Li-Hill), який наразі проживає у столиці стріт-арту Нью-Йорк, прикрасив будівлю Центру культури та мистецтв найбільшого технічного університету України "КПІ" величезним муралом
Depo.Життя
3 червня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

Концепція зображення ідеально підходить саме для цього вузу: люди, що біжать назустріч один одному, символізують рух атомів, зіткнення яких призводить до вибуху енергії та перегукується з теорією Великого вибуху. Ця робота присвячена одному з найвизначних наукових відкриттів останніх років, а саме – бозона Хіггса.

"Мурал у Києві, мабуть, є однією з найскладніших та найнеймовірніших робіт над якими я мав за честь працювати”, – відзначив художник.

Канадський стріт-артист Лі-Хілл розписав Центр культури та мистецтв "КПІ" - фото 1

 Стінопис Лі-Хілла є частиною програми міжнародного фестивалю сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club, організатором якого виступив благодійний фонд Sky Art Foundation. Куратори проекту – Олег Соснов та Юлія Островська. Реалізацізая проекту данного мурала стала можлива завдяки підтримці групи компаній EVO (Prom.ua).

Канадський стріт-артист Лі-Хілл розписав Центр культури та мистецтв "КПІ" - фото 2

 Відповідно до програми фестивалю, протягом травня-липня 2016 року більше 30 художників з усього світу створять близько 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

 "Щасливий бути частиною проекту Mural Social Club, мета якого – підтримка місцевих ініціатив, спрямованих на покращення умов життя містян спальних районів Києва та невеликих міст України за допомогою урбаністичного мистецтва”, – підкреслює Олег Соснов.

Канадський стріт-артист Лі-Хілл розписав Центр культури та мистецтв "КПІ" - фото 3

 "Ми бачимо жвавий інтерес містян до нашого проекту – щодня отримуємо звернення від пересічних українців з проханням розписати ту чи іншу будівлю. Усі ці пропозиції ми уважно розглядаємо та багато з них реалізовуємо у рамках фестивалю. Більш того, велика кількість містян допомагають нам у організації процесу – отриманні розволів на розпис будівлі, зборі підписів мешанців будинків, навіть у пошуці бюджету на створення роботи”, – зазначає засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Канадський стріт-артист Лі-Хілл розписав Центр культури та мистецтв "КПІ" - фото 4

 Серед зірок світового стріт-арту, які приїдуть на фестиваль в Україну: Rodrigo Branco, Evoca1, Fintan Magee, Fikos Antonios, Telmo & Miel та багато інших. У проекті беруть участь й українські автори – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Саша Корбан.

 Li-Hill (Лі-Хілл) – нью-йоркський художник-візуаліст канадського походження. У своїх роботах він використовує різні техніки та жанри – живопис, ілюстрації, трафарет та елементи скульптури. Маючи чималий досвід у створенні муралів та графіті, а також диплом одного з найпрестижніших університетів Канади у галузі мистецтва  OCAD, Лі-Хілл створює як невеликі, так і маcштабні розписи, що досліджують індустріалізацію, науковий прорив, людину у порівнянні з природою та інформаційним простором.

 Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

 За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380505905070 або media@skyartfound.com

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя