Через що поліз у петлю продюсер «Россия сегодня»

Смерть головного продюсера МІА «Россия сегодня» Антона Костильова пов'язана з чим завгодно, але тільки не з його професійною діяльністю, як би це сьогодні не хотілося багатьом і в Україні, і у більшості країн світу

Через що поліз у петлю продюсер «Россия…

Це була б занадто гарна легенда, а значить по-чекістськи невірна. Такі люди, як Антон Костильов, можуть напитися, можуть закохатися, можуть стрілятися або вішатися через сімейні проблеми - так через що завгодно, але тільки не через докори сумління. Як мінімум він міг просто піти у відставку, написати заяву та більше не працювати на Путіна. Як максимум - піти голосно, несподівано щось сказавши або зробивши у прямому ефірі. Але такі люди ніколи подібних вчинків не здійснюють. Вони спочатку налаштовані на те, щоб бути рабами положення, своїх зарплат, зрештою, своїх хазяїв. А раби ніколи не вішаються через своє рабства. Вони можуть тікати, скаржучись на свою долю, ображатися на весь світ, але не вішатися.

Це все, що завгодно, але тільки не прозріння людини, не розуміння того, що він брехав на зло. Для того, щоб вбивали людей на Донбасі, щоб Росія захоплювала Крим. І, врешті-решт, щоб Росія стала пугалом для всього світу.

Ще раз хочу зазначити, раби не вішаються, раби тікають, а ця людина за своєю сутністю раб, і повісився він через зовсім інші мотиви, не політичні.

Російська історія XX століття мала одне прозріння, це коли Маленков наприкінці життя почав несподівано ходити до церкви і став глибоко віруючою людиною. Ось в це ще можна повірити, але вірити в те, що Маленков та люди, подібні йому, повісилися або застрелилися, не буде ніхто.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"