Хворий – не слабкий: канадська лікарня запустила кампанію про мужність дітей

Канадська лікарня SickKids запустила кампанію, покликану змінити ставлення до хворих дітей як слабких, оприлюднивши їхні історії мужності та перемог
Depo.Життя
19 жовтня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Для свого проекту працівники SickKids записали відеоролик, який показує сміливість дітей у подоланні онкозахворювань, реабілітації після важких операцій, роботи над собою у боротьбі з важко виліковними хворобами, повідомляє  Depo.ua з посиланням на TheStar.

"Для змін потрібно докладати багато зусиль. Ми хотіли показати, що ми перемагаємо й не спинимося, доки діти не зможуть назвати себе здоровими", – розповіла віце-президент SickKids Лорі Девісон.

Для створення ролика команда лікарні залучила понад 300 людей. Зйомки тривали понад 40 годин. Як музичний супровід вони обрали пісню Coldplay "Fix You".

"Ми часто дізнаємося, як тяжкі хвороби приносять наслідки, від яких завмирає серце. Але ми також не повинні пропускати ті моменти, коли подолання недугів – успішне, коли ми впоралися", – розповів лікар Рулан Парек.

У канадській лікарні SickKids більше 80% пацієнтів долають рак, приблизно 98% операцій – успішні. Маленькі пацієнти надихають лікарів та медсестер на постійний пошук способів перемоги важких хвороб.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя