Гройсман дав урядовцям день, аби вжити заходів проти інфекції в Ізмаїлі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив відповідальним службам і міністерствам вжити заходів для локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції серед населення міста Ізмаїл

Доручення адресоване в. о. Міністра охорони здоров'я Віктору Шафранському, Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, Голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну, Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби, головному державному санітарному лікарю України Святославу Протасу, Голові Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиру Лапі та голові Одеської державної адміністрації Міхеілу Саакашвілі, повідомляє depo.ua із посиланням на прес-службу Кабміну.

Про результати необхідно поінформувати Кабінет Міністрів в одноденний термін.

"Прошу вжити відповідно до компетенції вичерпних заходів для локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції серед населення міста Ізмаїл Одеської області. Про результати в одноденний строк поінформувати Кабінет Міністрів", - йдеться у дорученні Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Нагадаємо, у Ізмаїлі введено надзвичайний стан - з симптомами отруєння до лікаря звернулося 277 людей. 

За фактом масового отруєння людей в Ізмаїлі поліція відкрила кримінальне провадження- за порушення санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням.

Голова Одеської ВЦА Михайло Саакашвілі каже, що причиною може бути відсутність каналізації у приватному секторі - після дощу відходи могли потрапити у воду.

Втім, за офіційною інформацією, аналізи води в нормі і вимикати її не збираються.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя