Гройсман дав урядовцям день, аби вжити заходів проти інфекції в Ізмаїлі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив відповідальним службам і міністерствам вжити заходів для локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції серед населення міста Ізмаїл
Depo.Життя
18 червня 2016 21:28
ФОТО: depo.ua

Доручення адресоване в. о. Міністра охорони здоров'я Віктору Шафранському, Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, Голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну, Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби, головному державному санітарному лікарю України Святославу Протасу, Голові Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиру Лапі та голові Одеської державної адміністрації Міхеілу Саакашвілі, повідомляє depo.ua із посиланням на прес-службу Кабміну.

Про результати необхідно поінформувати Кабінет Міністрів в одноденний термін.

"Прошу вжити відповідно до компетенції вичерпних заходів для локалізації та ліквідації спалаху гострої кишкової інфекції серед населення міста Ізмаїл Одеської області. Про результати в одноденний строк поінформувати Кабінет Міністрів", - йдеться у дорученні Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Нагадаємо, у Ізмаїлі введено надзвичайний стан - з симптомами отруєння до лікаря звернулося 277 людей. 

За фактом масового отруєння людей в Ізмаїлі поліція відкрила кримінальне провадження- за порушення санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням.

Голова Одеської ВЦА Михайло Саакашвілі каже, що причиною може бути відсутність каналізації у приватному секторі - після дощу відходи могли потрапити у воду.

Втім, за офіційною інформацією, аналізи води в нормі і вимикати її не збираються.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя