Головред сайту "Новий регіон" загиблого Щетиніна розповіла подробиці рейдерської атаки

Головний редактор сайту "Новий регіон" Ольга Мещерякова зробила заяву для ЗМІ, щодо рейдерського захоплення сайту, власником якого був Олександр Щетинін, який загинув 27 серпня
Depo.Життя
30 серпня 2016 20:21
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

Головред сайту "Новий регіон" загиблого Щетиніна розповіла подробиці рейдерськогої атаки - фото 1

Наводимо текст заяви повністю.

"Звернення редакції "Нового Регіону" до колег

Відразу після поширення в ЗМІ новини про смерть засновника агентства Олександра Щетиніна звільнені ним же колишні співробітники перекрили доступ до сайту всій редакції, скориставшись слабкістю чинного технічного фахівця.

Текст про подію нам довелося публікувати у "Фейсбуці", щоб пояснити, що до свіжих оновлень на сайті ми не маємо ніякого відношення.

Йдеться про одного з акціонерів українського підприємства з незначним відсотком акцій і ще двох акціонерів балтійського підприємства, що не мають прямого відношення до нашого ресурсу і юридично з ним не пов'язані. Група загарбників, з якими Щетинін давно припинив співпрацю, не погоджувала свої дії з іншими акціонерами та чинною редакцією.

При цьому вони маніпулятивно посилаються на слова сина Щетиніна, який, не здогадуючись про існування конфлікту, всього лише погодився з тим, що працездатність сайту треба підтримувати.

Зараз ми займаємося організаційними питаннями, які прискорюють можливість приїзду сина з Росії. Відразу після цього стане зрозуміло, коли буде можливість провести прощання.

Головний редактор Ольга Мещерякова
Заступник головного редактора Олександра Захарова
Парламентський кореспондент Анна Стешенко
Журналіст Володимир Шередега
Редактор Вікторія Матвієнко
Редактор Анна Білоус
Редактор Зоя Гопкало
Редактор Ірина Костенко".

Головред сайту "Новий регіон" загиблого Щетиніна розповіла подробиці рейдерськогої атаки - фото 2

Нагадаємо, вночі з 27 на 28 серпня в квартирі на вул. Костянтинівській було знайдено мертвим журналіста Олександра Щетиніна. 

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ("Умисне вбивство") КК України з додатковою правовою кваліфікацією "Самогубство".

На наступний день після оприлюднення інформації про смерть журналіста його колега опублікувала уривки з передсмертного листа Щетиніна. У тексті говориться, що рішення покінчити життя самогубством він прийняв виважено і ретельно все обміркував. Згадуються також особисті причини такого кроку.

28 серпня головний редактор сайту "Новий регіон" заявила про рейдерське захоплення сайту.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя