Гімн України "крутитимуть" на радіостанціях вранці і ввечері

Радіокомітету, що об’єднує найпотужніші радіостанції України, підтримав ініціативу крутити гімн України по радіо вранці і ввечері
Depo.Життя
7 червня 2016 15:12
ФОТО: depo.ua

Як зазначає depo.ua, про це у "Фейсбуці" написав голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

"Не все було так погано в Радянському Союзі.Колишня КомПартія (земля їй пухом) виховувала своїх громадян в дусі відданості державі та народові. Щодня ефір державного радіо починався та закінчувався з гімну СРСР. Так виховувався патріотизм.
Наприклад, зараз в США традицією є запускати гімн о 24:00. І це не просто сухий традиціоналізм чи нав’язування, це рівень культури та виховання справжніх патріотичних громадян", - зазначив Артеменко.

За його словами, в Україні деякі радіостанції також запускають в ефірах Гімн. Але це поодинокі випадки.

"Я звернувся до Радіокомітету, що об’єднує найпотужніші радіостанції України, розглянути можливість запуск в ефір Гімну України вранці і ввечері. Як мені стало відомо, Радіокомітет одностайно підтримав цю пропозицію і завтра планують презентувати про це реліз (*інсайдерська інформація :))" - акцентував медійник. 

Додав, що сподівається, що ініціативу радійників підхоплять на ТБ.

"Мрію про той час, коли кожен громадян безумно пишатиметься своєю країною, незалежно від того це наша Україна чи США. Щоб ефірах радіо та на телебачення лунав Гімн, а на подвір’ях розвивався синьо-жовтий стяг", - констатував Артеменко.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя