Газманов подає до суду на Латвію і Литву

Відомий російський співак Олег Газманов має намір подати в суд на Латвію і Литву через заборону в’їжджати на територію цих європейських країн
Depo.Життя
31 серпня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua

Про це Газманов повідомив в інтерв'ю виданню Sobesednik.ru, передає depo.ua.

В інтерв’ю виданню співак заявив, що звернеться до російського уряду з проханням допомогти знайти адвоката і скласти позов проти цих країн.

"Так, я готовий судитися. І з Латвією теж. Я купив в Юрмалі квартиру свого часу. Тепер мене не пускають у мій власний будинок. Добре, якщо вони вважають, що вони мають на це право, то нехай мені повернуть гроші, які я витратив на цю квартиру. І нехай вони відзвітують не переді мною, а перед судом", — сказав співак.

Газманов повідомив, що обурений заявою міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічюса, який заявив, що співака не пустили в країну за "агресивну пропаганду, пов'язану з агресивними діями Росії в сусідній країні".

"А в чому агресивна? Пояснили б. Але дискусії зі мною вони не збираються влаштовувати. Нехай вони приведуть слова, де простежується моя агресія в бік Литви або взагалі в чию-небудь ще сторону ... Потім мені розповіли, що три роки тому в Литві запропонували оголосити мене персоною нон грата за пісню "Зроблено в СРСР". Так я написав її в 2004 році. Запізно так доходить. Так, там є такі слова: "Україна і Крим, Білорусь і Молдова — це моя країна .. Казахстан і Кавказ, і Прибалтика теж ...!". Але це дійсно моя країна — бо я народився в СРСР. Більш того — я народився в Прибалтиці. А зараз я взагалі відкрию страшну таємницю членам уряду Литви — вони теж всі народилися в Радянському Союзі. І якщо вони вважають, що радянська символіка повинна бути під забороною навіть в піснях, то їм слід занести в чорний список і Пола Маккартні за пісню "Назад в СРСР", — каже Газманов.

Нагадаємо, "ватника" Газманова не пустили у Литву

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя