Експерт зі стосунків назвала чотири ознаки ідеальної пари

Експерт зі стосунків, генеральний директор шлюбного агентства Three Day Rule Талія Гольдштейн розповіла про чотири безперечні ознаки ідеальної пари
Depo.Життя
21 червня 2016 18:46
ФОТО: depo.ua

Незважаючи на те, що в житті ідеальні стосунки трапляються набагато рідше, ніж у кіно, все-таки вони існують, передає depo.ua з посиланням на The Independent.

Якщо закохані помічають у своїх стосунках всі чотири атрибути, які називає Талія Гольдштейн, вони можуть бути впевненими у тому, що союз буде довгим та щасливим.

Чотири ознаки ідеальної пари такі:

Ви подорожуєте однаковим чином. Один з найпростіших способів визначити, чи підходять люди одне одному – дізнатися, як вони планують спільну поїздку. Якщо один з партнерів з радістю поїде за кордон на автомобілі і зупиниться в найпростішому готелі, а другий вважає за краще літати першим класом і відпочивати на п'ятизірковому курорті, це явна ознака того, що союз неідеальний. Такі розбіжності, як правило, призводять до проблем у майбутньому. Відмінності у звичному способі життя двох людей можуть проявитися під час вибору будинку для проживання або під час виховання дітей.

У вас є захоплення, якими вам подобається займатися разом. Талія Гольдштейн стверджує, що у ідеальної пари повинно бути як мінімум два чи три захоплення, які партнерам подобається розділяти одне з одним. Це можуть бути тривалі прогулянки, настільні ігри або спільний перегляд футболу.

У стосунків є правильний баланс. Ідеальною парою є та, в якій люди взаємно доповнюють одне одного. Більшість щасливих пар, з якими у своїй практиці зустрічалася Гольдштейн, – це союзи, один з партнерів у яких є "зіркою", а інший – "скелею". На думку експерта, люди з різними енергіями сильно притягуються і врівноважують одне одного. Якщо один з партнерів надзвичайно товариський та життєрадісний, а другий більш спокійний, стабільний і підтримує амбіції першого – це хороший знак.

Ваш партнер змушує вас почуватися добре. Стосунки, які змушують обох партнерів підвищувати самооцінку, любити самих себе і відчувати себе комфортно в будь-якій компанії та в будь-якому одязі – це здорові, гармонійні та щасливі стосунки.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя