Експерт назвав чотири грубих чоловічих помилки при створенні ділового образу

Стиліст Брюс Бойєр розповів про грубі й поширені помилки під час вибору чоловічого ділового костюма
Depo.Життя
24 травня 2016 18:42
ФОТО: depo.ua

На думку фахівця, чоловіки, які носять діловий костюм щодня, повинні дотримуватися балансу між занадто нудним і надмірно кричущим нарядами, передає depo.ua з посиланням на Business Insider.

Чотири чоловічих помилки при створенні ділового образу виглядають так:

Занадто професорський вигляд. Не потрібно намагатися виглядати занадто ідеально. Підібравши строгий зразковий костюм, чоловік ризикує перетворити свій одяг на уніформу, виглядати шаблонно і непримітно.

Надто велика кількість аксесуарів. Але і з індивідуальністю не варто перестаратися. Велика кількість аксесуарів може збивати співрозмовників з пантелику, відволікати від образу, який чоловік намагався створити. Трьома аксесуарами, які не зіпсують чоловічий стиль, є хороший годинник, пара запонок і проста обручка (якщо чоловік одружений).

Занадто багато візерунків. Незважаючи на те, що чоловічий діловий образ повинен бути вишуканим, він не повинен бути занадто яскравим. Не варто поєднувати більше двох візерунків, відтінків, принтів або текстур одягу. Така "перевантаженість" стилю може заплутувати співрозмовників і викликати неповагу до чоловіка.

Пересічність. Не недооцінюйте себе. Навіть якщо ви носите такий самий діловий костюм, як і половина ваших колег, це не означає, що ви повинні обирати ті ж самі аксесуари або колір сорочки. Не будьте нудним, надягніть кумедні шкарпетки або оригінальні запонки.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя