ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Екс-засновниця Ukrainians анонсувала нову патріотичну соцмережу

Після закриття української соцмережі Ukrainians ідеологиня проекту Олександра Струмчинська анонсувала новий проект - соцмережу "ЄCвоє"

Depo.Життя
13 вересня 2017 16:40
ФОТО: depo.ua

У Facebook дівчина обіцяє, що соцмережа запрацює вже у вересні, передає Depo.ua.

"За рахунок свого масштабного підходу, інноваційності та грунтовності розуміння потреб від звичайних користувачів до бізнесу, (проект) об'єднає не лише українців, а й громадян інших держав", - написала Струмчинська.

Додала, що над проектом працює зовсім інша команда розробників, ніж над Ukrainians.

"Коли ви побачите масштабність проекту то зрозумієте, що це не сайт ''одноденка'', а реальний конкурент не тільки російським соцмережа, а й Facebook. Перш за все - це контент (музика, кіно...), який буде цілком легальним. Крім того, ЄСвоє - це також і бізнес-мережа, в якій кожен користувач (за потреби) зможе заробляти. Ми пропонуємо інструменти як для початку власного бізнесу, так і для покращення ефективної роботи вже існуючого. Також вже на першому ж етапі будуть інтегровані додатки, а цікаві ігри та корисні програми, з якими користувачі ознайомляться на старті", - зазначила стартаперка.

На головній сторінці нового проекту обіцяють запустити його через 16 днів.

"Закохуйся", "Спілкуйся", "Задавай тренди", "Підтримуй", - пишуть на лого.

Зазначимо, що самі слова слабо асоціюються з бізнесом.

Нагадаємо, у травні Олександра Струмчинська заявила про намір створити українську соцмережу Ukrainians спільно з командою канадських розробників. Пообіцяли взятися за проект, якщо ідея набере 50 тис. лайків за десять дніів.

У червні запустили бета-версію проекту з дуже обмеженим обсягом функцій. Можна було шукати і додавати друзів і постити в інших мережах, що ви вже зареєструвалися на новому ресурсі.

А недавно Струмчинська заявила, що Ukrainians припиняє свою роботу.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя