Джамала: Я боюся, що коли приїду до Москви, там скажуть: "Джамала наша"

Відома українська співачка Джамала розповіла, коли приїде з гастролями до Росії
Depo.Життя
23 березня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Джамала: Я боюся, що коли приїду до Москви, там скажуть: "Джамала наша"
Джамала: Я боюся, що коли приїду до Москви, там скажуть: "Джамала наша"

Співачка, яка представить Україну на конкурсі "Євробачення-2016", чекає на закінчення війни на Донбасі та на повернення Криму до України. Про це вона розповіла в інтерв'ю порталу "Открытая Россия", передає depo.ua.

Джамала зізналася, що скучила за Кримом та родичами, але поїхати до батьківщини не наважується. 

"Зараз я побоююся повертатися до Криму - мій приїзд туди може бути використаний проти мене, і я зайвий раз не випробовую долю. Так, я дуже скучила - скучила за морем, дуже сумую за дідусем. З мамою і татом я якось бачуся, вони приїжджають до мене на концерти. Але навіть щоб елементарно дістатися туди, потрібно їхати дві доби на перекладних: на маршрутках, на машинах. Зараз це дуже проблематично", - говорить Джамала.

У той же час співачка прокоментувала своє ставлення до виконавців, які виступають на Росії та в Криму.

"Я ніколи не засуджувала і не буду засуджувати жодного артиста, який виступає і в Україні, і на Росії. Але зі мною дуже багато асоціацій: Крим, кримська татарка. Я знаю, що в той момент, коли ми з вами розмовляємо, влаштовують обшуки у кримських татар, оточують мечеті. Я не можу від цього абстрагуватися. Я знаю, люди ні в чому не винні, люди не політики. Політики приходять і йдуть, музика залишається завжди", - каже вона.

Незважаючи на тривалий українсько-російський конфлікт, Джамала вірить в швидке його завершення і стабілізацію ситуації. Але виступати вона може тільки в українському Криму.

"І я знаю, що до мене приїжджають шанувальники з Самари, з Петрозаводська. Коли я їх бачу, вони для мене навіть рідніше, ніж українці, повірте. Для мене настільки цінна їх любов, їхня віра в те, що це все колись закінчиться, і ми все одно будемо їздити один до одного на концерти. Але я боюся цих заголовків. Я боюся, що коли приїду в Москву, там скажуть: "Джамала наша". І я не хочу давати шанс використовувати моє ім'я. Хочу почекати, коли вирішиться цей конфлікт. Хочу, щоб закінчилася війна в Донецьку, і щоб Крим був українським, вже вибачте. Тоді я обов'язково приїду, і буде концерт, якого ви ще не чули", - зазначила вона.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя